Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Smażalnia ryb u Babci - Opis

Smażalnia ryb u "Babci" znajduje się na przystani rybackiej w Jarosławcu. Ten tradycyjny lokal funkcjonuje od kilkudziesięciu lat w tym samym miejscu i szczyci się smażonymi rybami prosto z sąsiedniej przystani, dostarczanej każdego ranka przez kutry rybackie. W menu znajdziecie większość gatunków ryb morskich. Nie mogło zabraknąć oczywiście klasycznego dorsza w panierce. Klimat restauracji pozwala cofnąć się do lat '80 i '90 XX wieku, bowiem każdą rybę otrzymacie... na papierowej tacce, obowiązkowo z frytkami i surówką z kiszonej kapusty. W trakcie posiłku można obserwować rybaków pracujących na przystani i słuchać wesołego śpiewu mew.


Smażalnia ryb u Babci w Jarosławcu - jak dotrzeć, parking

Smażalnia znajduje się na przystani rybackiej, przy ul. Rybackiej. Na miejscu jest kilka miejsc parkingowych jednak lepiej wybrać się tutaj na piechotę.

TRIPADVISOR TRAVELER RATING


Sprawdź opinię

Smażalnia ryb u Babci - Opinie

Marcinkipl

miesiąc temu Google Google Google Google Google 5/5

Babcia smaży ryby na oleju palmowym polecam

Fraxicz SPC

miesiąc temu Google Google Google Google Google 5/5

barco swieszy olei (z rekina) sprzet okolo czech tygodni

Angelika Polonka

8 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Unikatowe i czarujące miejsce na mapie Jarosławca a to wszystko za sprawą niezwykłego klimatu samej smażalni jakie tworzy charyzmatyczny i czarujący Pan Zyguś wraz z resztą obsługi, która jest niezywkle pomocna i rzetelna w doborze gatunków jak i porcji serwowanych ryb. Zestawy pieczołowicie przygotowane z zegarmistrzowska precyzją podane starannie i w najlepszym wydaniu. Delektowałyśmy się swieżo złowionym dorszem podanym w zestawie wraz z najlepszymi z możliwych frytkami wraz z zestawem surówek. Wszystko świeże i smaczne. Smażalnia "U Babci" ujęla nas swoim czarem autentycznej nadmorskiej smażalni, w której o samopoczucie i przepyszne doznania dbają ludzie, którzy mają do tego dryg i wkładają w to całe swoje serce.

Grzegorz Czapek

7 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Niesamowicie smaczne ryby. Świeże, soczyste po prostu niebo w gębie 😉. Szkoda tylko że nie było już zupy rybnej 🥺 Polecam to miejsce

Jessica D

8 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Świeża, pyszna rybka. Cena zestawu moim zdaniem przystępna. Za naprawdę wielki filet dorsza, frytki i surówkę wyszło 38zł. Robotę robi niepozorny, raczej PRLowski klimat. Obsługa przesynpatyczna. Zwłaszcza Starszy pan, jak mniemam mąż tytułowej Babci. Naprawdę warto tutaj zajrzeć

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: