Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Smażalnia ryb u Babci - Opis

Smażalnia ryb u "Babci" znajduje się na przystani rybackiej w Jarosławcu. Ten tradycyjny lokal funkcjonuje od kilkudziesięciu lat w tym samym miejscu i szczyci się smażonymi rybami prosto z sąsiedniej przystani, dostarczanej każdego ranka przez kutry rybackie. W menu znajdziecie większość gatunków ryb morskich. Nie mogło zabraknąć oczywiście klasycznego dorsza w panierce. Klimat restauracji pozwala cofnąć się do lat '80 i '90 XX wieku, bowiem każdą rybę otrzymacie... na papierowej tacce, obowiązkowo z frytkami i surówką z kiszonej kapusty. W trakcie posiłku można obserwować rybaków pracujących na przystani i słuchać wesołego śpiewu mew.


Smażalnia ryb u Babci w Jarosławcu - jak dotrzeć, parking

Smażalnia znajduje się na przystani rybackiej, przy ul. Rybackiej. Na miejscu jest kilka miejsc parkingowych jednak lepiej wybrać się tutaj na piechotę.

TRIPADVISOR TRAVELER RATING


Sprawdź opinię

Smażalnia ryb u Babci - Opinie

Andrzej Grabowski

2 tygodnie temu Google Google Google Google Google 1/5

Byłem w tej smarzalnia w lipcu tego roku i zamówiłem 2 porcje dorsza, 1 porcję halibuta na wynos, czekałem godzinę i pięć minut. Zapłaciłem ponad 120zł co uważam za znacznie zawyżoną cenę. Poszedłem natychmiast na kwaterę i z żoną od razu zaczęliśmy jeść. Okazało się że te ryby były bardzo dużo nasączone ciepłym olejem co znacznie wpłynęło na ich podwyższoną wagę. Po jakieś 1.5 godz. moja żona źle się poczuła, ciągle jej się odbijało tłustym olejemi rozbolał ją brzuch.A mnie się ciągle odbijało i tak do następnego dnia. Nie polecam tej smarzalni ze względu na zdrowie i próby kanowania turystów.

Marlena Ż.

tydzień temu Google Google Google Google Google 5/5

Może coś ze mną nie tak ale mi się podobało to miejsce. Mam 35 lat i takie smażalnie pamiętam mimo wszystko z dzieciństwa gdy z mamą jeździłam nad morze. Czyli takie lata 90-te. Papierowe tacki, plastikowe sztućce, plastikowe krzesła i stoliki :D Niech ludzie mówią co chcą ale dla mnie ma to klimat! Pani w okienku również jakby z tamtych lat wyciągnięta - nie była miła na siłę i nie miała przyklejonego uśmiechu nr 5 na twarzy bo klient z Polski na rybę przyjechał :D Ryba smaczna, świeża. Frytki i surówka standardowe. Obok smażalni fajny sklepik z rybami wędzonymi i piękny kawałek plaży przy której można podziwiać kutry rybackie i wciąganie ich wyciągarką na brzeg. Ja polecam bardzo. Ale trzeba lubić „tamte” czasy. Ktoś kto szuka eleganckiej knajpy z widokiem na prestiż zawiedzie się. Ja byłam zachwycona :D Wrócę tam ponownie. Za 2 kawałki dorsza, frytki i surówkę zapłaciłam 90zł :)

Michał Nowakowski

tydzień temu Google Google Google Google Google 5/5

Bardzo dobry filet z dorsza. Mała porcja między 200-300g Średnia mi wyszła 480g Duża powyżej 600g Spokojnie można poprosić żeby Pani podzieliła porcje na pół. Około 10-15 minut czekania i można zjeść mega dobrą, świeżą rybę. Polecam.

CHUDY

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Duże porcje, dużo smaku, duży PLUS!! Ceny standardowe i dostaliśmy rabat :) Ze smażalni widać morze takze kolejny plus, malutki munusik za te plastikowe naczynia. Ogólnie wszystko na plus i bardzo miła Pani co sprzedaje która troszczy sie czy smakuję i czy wszytko jest. :)

Sławomir Romik

miesiąc temu Google Google Google Google Google 3/5

Korzystam od 20 lat wydaje się,że jak żyla Babcia było lepiej teraz trzymają poziom,ale żeby zamówić posiłek musiałem cierpliwie zaczekać około 30 sekund aż pani w okienku zakończy fascynującą rozmowę ze swoim znajomym,jak dla mni trochę słabo.

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: