Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Przystań Rybacka w Jarosławcu - Opis

Jeśli macie ochotę na świeżą rybę prosto z kutra to przystań rybacka w Jarosławcu jest miejscem, w którym ją znajdziecie. Rybacy we wczesnych godzinach porannych sprzedają swój połów. Tradycyjne, kolorowe "domki", a także kutry zacumowane przy morzu tworzą niepowtarzalny klimat. Pamiątkowe zdjęcia w tym miejscu będą wyglądały fantastycznie! Na przystani rybackiej znajduje się zabytkowy, ceglany budynek (do 2019 roku funkcjonowała tam Tawerna Maltańska). Na samej przystani od kilkudziesięciu lat można również zjeść dorsza z frytkami na papierowym talerzyku w smażalni "u Babci". W pobliżu przystani rybackiej w Jarosławcu znajduje się również pomost, z którego odpływają rejsy wycieczkowe.  

Przystań Rybacka w Jarosławcu - Opinie

Piotr Cha

tydzień temu Google Google Google Google Google 5/5

Bardzo ciekawe i ładne miejsce. Szczególnie podczas sztormu.

Zbyszek Korzeniewski

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

🐟 Codziennie świeże ryby 🐟 no i super obsługa 👍

Dominik DK

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Przy przystani znajduje się fajny sklepik rybny miła Pani i niskie ceny polecam zajrzeć

J N

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Ciekawe miejsce, wiele kutrów i rybaków, można zobaczyć jak wracają z połowów, jak na miejscu obrabiają świeże rybki. Szczególnie polecam to miejsce podczas sztormów, klimat niezapomniany :) POLECAM

Małgorzata Lewicka

4 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Typowa polska mała przystań. W ciągu dnia kutry "zaparkowane" na plaży. Na miejscu dwa sklepy rybne, a w nich duży wybór świeżych i wędzonych rybek. Niektóre prosto z kutra. W 2021 świeża flądra za 9 zł/kg.

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: