Jarosławiec.pl

Dodaj obiekt Dodaj obiekt
Opis

...

Opinie

jola piwowarczyk

miesiąc temu Google Google Google Google Google 5/5

Ten co kocha tą jedyną, ta co radości jego jest przyczyną, ta co w delikatnej sukience wpada w jego ojcowskie ręce a włosy ma lekkie niczym piórka kim jest to dziecię - to jest Jego CÓRKA. SYN jest Jego odbiciem dlatego kocha go nad życie. Jest człowiekiem uśmiechniętym ale losem innych nawet tych nieznanych bardzo przejęty, potrafi pocieszyć i rozweselić i w trudnych chwilach doda otuchy i nadziei. I chociaż nie jest to podarunek rzeczowy to jednak bardzo miły bowiem w tej smutnej chwili 1 zdjęcie i słowa pocieszenia dają dużo radości i rozgonią smutki i złości. To zdjęcie dla innych nic nie znaczy, to dla osoby co ma i smutek i żal jest niczym latarnia na morzu i wiesz że już nie jesteś sam. Ludzie Jego starania też doceniają i tłumnie za Nim podążają. Ale jak nie iść za człowiekiem co odbija się dobrym echem. Jego poświęcenie dla narodu swego to nie jest złudzenie jest słowa dopełnieniem. Jest dobrym człowiekiem i z dobrych uczynków wynikiem. PODĄŻAJ dalej swą dobrą ścieżką życia i bądź ostoją i opoką dla tych co Ci ufają i wielkie nadzieje w tobie pokładają.

Aneta Lesiak

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Jeśli ktoś ma sprawne nogi i nie boi się wysokości to polecam.Latarnia ma do przejścia 126 schodów jeśli się nie pomyliłam z liczeniem.U góry bardzo wąski taras widokowy ze spadkiem co nie daje poczucia bezpieczeństwa- niestety -ale za to adrenalina wzrasta.Nie polecam dla rodziców z małymi dziećmi.Schody wąskie chociaż są mijanki ale to już każdy indywidualnie decyduje czy ma siłę wynieść dzieciaka do góry.Parking pod latarnią jest ale o miejsce trudno.Polecam udać się na parking w stronę Kościoła, a potem kilka minut podejść pod latarnię.

TrockiTheGamer

w ostatnim tygodniu Google Google Google Google Google 4/5

Super widok z góry, ale można mieć lęk wysokości

Iza Saniak

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 2/5

Miejsce nieciekawe bo cóż może być tam ciekawego? Jedynie to, że z góry coś się więcej zobaczy. Ale miejsca na tarasie widokowym mało. Gdyby chociaż luneta była. Po wizycie tam na żadną latarnię więcej się nie wybiorę. Dodatkowo zniechęca fakt wysokiej opłaty za wejście, a człowiek po 2 minutach ma ochotę zejść na dół. No ale to jest moja opinia - osoby dorosłej. Dzieci inaczej na to patrzą - one poprostu CGCĄ zobaczyć wszystko z góry.

72kapral .

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 3/5

Latarnia warta zwiedzenia choć „latarnik” mało uprzejmy... na prośbę o pieczęć w paszporcie latarni tylko w tej na całym wybrzeżu Pan nie chciał mi jej podbić! bez wychodzenia na górę i kupna biletu!!! Zwiedzałem tą latarnię wiele razy zanim miałem „paszport latarni” i nie chciało mi się kolejny raz wchodzić na nią a poza tym byłem zmęczony przejeżdżając w tym dniu ok80 km na rowerze!

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: