Jarosławiec.pl

Dodaj obiekt Dodaj obiekt
Opis

...

Opinie

Andrzej L

tydzień temu Google Google Google Google Google 5/5

Deptak jak i inne deptaki w nadmorskich miejscowościach. Latem mnóstwo turystów, i straganów z pamiątkami, które to pamiątki nie mają zbyt wiele wspólnego z morzem. Ale jak kto chce to znajdzie jakiś fajny drobiazg, który będzie przypominał pobyt w Jarosławcu. Wyjątkowo piękny jest nie sam deptak, ale jego zakończenie. Deptak kończy się cudownym miejscem z widokiem na morze. Można zamówić piwko, usiąść w cieniu i delektować się widokiem na morze.

Małgoś Ka

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 4/5

Niedługi ale przyjemny deptak z muzeum bursztynu i sklepami z pamiątkami, biżuterią i kosmetykami z niego oraz typowymi dla takich miejsc sklepami i jadłodajniami. Deptak dochodzi do placu, z którego schodzi się na plażę. Zejście stanowią estetyczne schody z podestami widokowymi i ławkami. Na placu są dwie fajne knajpki z widokiem na morze.

Angelika G.

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Śliczny deptak, cudowne widoki. Jest ustawione wiele fajnych atrakcji, sklepików - każdy znajdzie coś dla siebie. Akurat w trakcie mojego wyjazdu na deptaku odbył się koncert zespołu Country Zenit - super występ. Ponadto super miejsce na spacerki, polecam :)

Krzysztof Kędziora

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 4/5

Ładny i przestronny, lecz bardzo komercyjny. Znajdzie sie tu jednak wyjątkowe miejsca z ładnymi i gustownymi pamiątkami i prezentami znad morza

Asia Asia

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Co wieczór obowiązkowy spacer uliczkami pomiędzy straganami....sklepikami.... oraz pięknym widokiem ze skarpy na morze...

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: