Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Deptak Jarosławiec - Opis

Deptak w Jarosławcu to centrum życia handlowego i gastronomicznego kurortu. Jako główny deptak określa się około 250-metrowy fragment ulicy Nadmorskiej od latarni morskiej i Placu Rybaka aż do Placu Nadmorskiego, tuż przy morzu. To w tym miejscu znajduje się Muzeum Bursztynu, a także liczne sklepy z biżuterią z bursztynem czy pamiątkami oraz kawiarnie, knajpki i restauracje. W 2017 roku ukończono gruntowną rewitalizację deptaku, dzięki której zamienił się w prawdziwie reprezentacyjną ulicę Jarosławca. W sezonie letnim obowiązuje tutaj ograniczenie dla ruchu samochodowego, dzięki czemu można bezpiecznie spacerować. Deptak w Jarosławcu to miejsce, które z pewnością niejednokrotnie odwiedzicie wypoczywając w Jarosławcu, Rusinowie czy okolicy.

Deptak Jarosławiec - Opinie

Józef VFK

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Deptak w Jarosławcu w okresie zimowym też ma swój urok. Sam w sobie jest atrakcyjna. Pogoda co prawda nie sprzyjała spacerom a i czas nie ten to i tak było OK. Sztormowa pogoda ma swój urok. Polecamy to miejsce. Cisza, spokój, morze, ukochana, cóż więcej potrzeba, będę to powtarzał bez końca.

Kamil Jagiełło

miesiąc temu Google Google Google Google Google 3/5

Wszystko w rozbudowie, przebudowie, tylko dwa miejsca gdzie można zjeść na wynos i w cenach już sezonowych niestety.., poza tym ok.

Jolanta Podolska

8 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Fajne miejsce , bardzo się zmieniło od ostatniego pobytu ok 6 lat

Justyna Kornacka

10 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Deptak jak wiele nad naszym morzem. Dużo ludzi, dużo sklepów a jednak mają jakąś taką magiczną moc która nas tutaj ciągnie

Marcin Mechla

9 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Przyjemne miejsce na wakacyjny wypoczynek.

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: