Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Deptak Jarosławiec - Opis

Deptak w Jarosławcu to centrum życia handlowego i gastronomicznego kurortu. Jako główny deptak określa się około 250-metrowy fragment ulicy Nadmorskiej od latarni morskiej i Placu Rybaka aż do Placu Nadmorskiego, tuż przy morzu. To w tym miejscu znajduje się Muzeum Bursztynu, a także liczne sklepy z biżuterią z bursztynem czy pamiątkami oraz kawiarnie, knajpki i restauracje. W 2017 roku ukończono gruntowną rewitalizację deptaku, dzięki której zamienił się w prawdziwie reprezentacyjną ulicę Jarosławca. W sezonie letnim obowiązuje tutaj ograniczenie dla ruchu samochodowego, dzięki czemu można bezpiecznie spacerować. Deptak w Jarosławcu to miejsce, które z pewnością niejednokrotnie odwiedzicie wypoczywając w Jarosławcu, Rusinowie czy okolicy.

Deptak Jarosławiec - Opinie

Pjoter Kon

w ostatnim tygodniu Google Google Google Google Google 1/5

Promenada ul Spacerowa,na całej długości nie znalazłem ani jednego kosza na śmieci,sklepy budki z lodami,brak także, brak zejścia dla niepełnosprawnych oraz wózków, przejście przez ulicę naprzeciw Panoramy Morskiej,nie polecam,jakaś porażka

Arczi xxx

2 tygodnie temu Google Google Google Google Google 2/5

Miejsce piękne mili ludzie ale niestety wielki minus za godziny otwarcia lokali gastronomicznych znalazłem tylko 2 lokale czynne do 24.00 reszta zamyka się o 21.00 lub 22.00 co jak na miejsce turystyczne jest nie do pomyślenia .

Józef VFK

6 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Deptak w Jarosławcu w okresie zimowym też ma swój urok. Sam w sobie jest atrakcyjna. Pogoda co prawda nie sprzyjała spacerom a i czas nie ten to i tak było OK. Sztormowa pogoda ma swój urok. Polecamy to miejsce. Cisza, spokój, morze, ukochana, cóż więcej potrzeba, będę to powtarzał bez końca.

Kamil Jagiełło

5 miesięcy temu Google Google Google Google Google 3/5

Wszystko w rozbudowie, przebudowie, tylko dwa miejsca gdzie można zjeść na wynos i w cenach już sezonowych niestety.., poza tym ok.

Nikola Klaudia

tydzień temu Google Google Google Google Google 5/5

Piękne miejsce

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: