Jarosławiec.pl

Dodaj obiekt Dodaj obiekt
Opis

Restauracja Witta to jedna z dwóch największych restauracji w Jarosławcu. Zjecie tu smażone ryby w kultowej, chrupiącej panierce, pizzę wypiekaną z włoskiej mąki, włoski kebab i pyszne, zapiekane makarony, które sami możecie skomponować. Surówki w tym miejscu zrobione są z warzyw z własnego, ekologicznego gospodarstwa rolnego właścicieli! 

Restauracja mieści się w XIX-wiecznym budynku przy głównym deptaku, a swoją nazwę zawdzięcza Witt'owi, który prowadził pierwszą karczmę w Jarosławcu przeszło 200 lat temu. 

Opinie

Mal Golińska

w ostatnim tygodniu Google Google Google Google Google 2/5

Jedynym plusem tego miejsca jest możliwość wejścia z psem. Przy prawie pustej restauracji czas oczekiwania był skandalicznie długi. Ryba w panierce grubości książki, o smaku vegety. Dobrze że pies zjadł, bo człowiek by nie dał rady. Kelnerka doniosła surówkę do dania po 15 minutach. Ziemniaki zimne. Przy czterech osobach, dwie zjadły po pół godzinie, pozostałe dwie musialy czekać kolejne pół. Przy zwróceniu uwagi kelnerka odpowiada w stylu: tak się koleżance rzuciło. No cóż. Nigdy więcej.

Adam Sz

3 tygodnie temu Google Google Google Google Google 2/5

Duże rozczarowanie. Ceny jak w innych restauracjach, ale mi dania nie smakowały. Pizza nie dopiczona o dziwnym smaku, ryby np. paluszki z dorsza dla dzieci o mydlanym smaku. Jestem na wczasach i jadłem obiad w Darłówku i Ustce lecz muszę przyznać że w tej restauracji było najgorzej. Jest to moja subiektywna opinia i każdy może mieć swój smak jak i gust a o tych rzeczach czasmi trudno się rozmawia. Pozdrawiam i życzę smacznego.

Kuba Nowak

3 tygodnie temu Google Google Google Google Google 1/5

Pizza niesmaczna, ryby,które wciskają mają po 500g, twierdzą,że mniejszych nie ma. Kelnerka myląc zamówienia zamiast przeprosić dolicza dodatkowe frytki do rachunku. Ponad to dania podawane są osobno, co jest rażącym uchybieniem. Byliśmy w osiem osób,siedem zdążyło zjeść obiad,a ósma swojego się nie doczekała. Ceny nieadekwatne do jakości dań i obsługi. Wypadają blado na tle konkurencji. Nie tylko nie polecam, wręcz odradzam wizytę w tym lokalu.

Małgorzata Kasperska

4 tygodnie temu Google Google Google Google Google 1/5

Nie polecam! Jedzenie okropne, ser na pizzy najtańszy z najtańszych, zapiekanka z makaronem podana bez sosu - sucha na wiór , połowa zamówienia podana dopiero jak reszta zjadła już swoje dania. Szczytem było podanie alkoholowego drinka kobiecie w ciąży która zamówiła bezalkoholowego a na pytanie czy nie ma tam alkoholu odpowiedz kelenera „nie wiem, spróbuj „ Kelner bezczelny do granic dobrego smaku! Zdecydowanie najgorsze miejsce wśród odwiedzonych w Jarosławcu!

Łukasz Czerniak

2 tygodnie temu Google Google Google Google Google 5/5

Jedna z ciekawszych niespodzianek w Jarosławcu! Bardzo dobra polędwiczka, do ry makaron. Ceny przystępne. Adekwatne do jakości i świeżości i do porcji. Napewno jeszcze kiedyś odwiedzimy to miejsce. Duży fajny ogródek. Bardzo miła obsługa. Jedyny minus to kącik dla dziecka. A raczej to co z niego zostało. Pasowało by go odświeżyć i wyposażyć :) ale i tak 5 za jedzienie!

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: