Jarosławiec.pl

Dodaj obiekt Dodaj obiekt
Opis

Restauracja Witta to jedna z dwóch największych restauracji w Jarosławcu. Zjecie tu smażone ryby w kultowej, chrupiącej panierce, pizzę wypiekaną z włoskiej mąki, włoski kebab i pyszne, zapiekane makarony, które sami możecie skomponować. Surówki w tym miejscu zrobione są z warzyw z własnego, ekologicznego gospodarstwa rolnego właścicieli! 

Restauracja mieści się w XIX-wiecznym budynku przy głównym deptaku, a swoją nazwę zawdzięcza Witt'owi, który prowadził pierwszą karczmę w Jarosławcu przeszło 200 lat temu. 

Opinie

kosyrek kosyr

w ostatnim tygodniu Google Google Google Google Google 2/5

Jeżeli chcecie zobaczyć stado kelnerek opartych o ścianę z telefonem w ręce to dobrze trafiłeś. Poczekać na obsługę aż cie zauważy i dostać w końcu swoje danie przeciętne i niezbyt wyrafinowane do tego do stolika na 8osob przynoszone co 10minut do jednej osoby nie polecam obsługa fatalna jedna gwiazdka za wystrój i ciepłe jedzenie

Lukas Z

tydzień temu Google Google Google Google Google 3/5

Trzy gwiazdki (a nie jedna), ponieważ pani kelnerka była bardzo miła i atmosfera tego lokalu jest raczej przyjemna. Pizza natomiast niezmiennie słaba, ciasto absolutnie surowe, ilość składników na pizzy ”vegetariana” była tak duża, że to nie miało prawa się udać mimo, że i tak poprosiłem o pół porcji sera - z góry zakładając, że będzie go za dużo. Warto stawiać na jakość, nie na ilość! Ceny nie są wygórowane.

Bogdan Kalinowski

w ostatnim tygodniu Google Google Google Google Google 3/5

Jedliśmy w większej grupie. Część z nas zamówiła pizzę i ta była znakomita. Druga część makarony, i tu się zawiedliśmy - były bez smaku, słabo przyprawione, mała ilość dodatków. Za to obsługa była miła, na naszą prośbę ściszono nawet muzykę, miejsce też jest przyjemne. Minus za plastikowe pojemniki na sos, sugerujemy ceramiczne lub inne, czas przestać zaśmiecać naturę.

Patryk Zalewski

2 tygodnie temu Google Google Google Google Google 2/5

Wystrój i przestrzeń w restauracji jak najbardziej ok. Dania nie zachwycają, ciasto do pizzy... Meh. Sos w zapiekanym makaronie przypomina zupę pomidorowa. Barmana nie miała pojęcia jak ma podać mi i znajomym tequile, zamawiałem cole zero otrzymałem z cukrem. W lemoniadzie mięta przybiera już czarny kolor. Czy polecam? Sam nie wiem, następnym razem chyba po prostu wybiorę coś innego.

Kolorowy Pokoj

tydzień temu Google Google Google Google Google 3/5

Odstęp czasowy między daniami dosyć duzy ale kelner starał się to tłumaczyć. Makaron w sosie pomidorowym jest ok i czuć pomidory ale niestety kurczak z grila gumowy i o smaku ryby. Łazienka w miarę czysta. Raczej nie wrócimy. Kelner czeka na pieniądze przy stole i gapi się do portfela klienta co jest trochę dziwne. Kwiatki zdechniete (gerbery)co trochę straszy.

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: