Jarosławiec.pl

Dodaj obiekt Dodaj obiekt
Opis

Restauracja Witta to jedna z dwóch największych restauracji w Jarosławcu. Zjecie tu smażone ryby w kultowej, chrupiącej panierce, pizzę wypiekaną z włoskiej mąki, włoski kebab i pyszne, zapiekane makarony, które sami możecie skomponować. Surówki w tym miejscu zrobione są z warzyw z własnego, ekologicznego gospodarstwa rolnego właścicieli! 

Restauracja mieści się w XIX-wiecznym budynku przy głównym deptaku, a swoją nazwę zawdzięcza Witt'owi, który prowadził pierwszą karczmę w Jarosławcu przeszło 200 lat temu. 

TRIPADVISOR TRAVELER RATING


Sprawdź opinię

Opinie

Janek

6 miesięcy temu Google Google Google Google Google 4/5

+ szybko podana pizza + lokal przyjazny pieskom + niskie ceny + miła kelnerka + pyszny filet z kurczaka + porcje + smaczne i w miarę tanie wino - smak i jakość pizzy - czas oczekiwania na grillowanego fileta z piersi +/- niedostępna część dań takich jak polędwica wieprzowa czy stek. z jednej strony słabo ale lepiej tak niż miałoby to być nieświeże/mrożone

Mal Golińska

6 miesięcy temu Google Google Google Google Google 2/5

Jedynym plusem tego miejsca jest możliwość wejścia z psem. Przy prawie pustej restauracji czas oczekiwania był skandalicznie długi. Ryba w panierce grubości książki, o smaku vegety. Dobrze że pies zjadł, bo człowiek by nie dał rady. Kelnerka doniosła surówkę do dania po 15 minutach. Ziemniaki zimne. Przy czterech osobach, dwie zjadły po pół godzinie, pozostałe dwie musialy czekać kolejne pół. Przy zwróceniu uwagi kelnerka odpowiada w stylu: tak się koleżance rzuciło. No cóż. Nigdy więcej.

Adam Sz

7 miesięcy temu Google Google Google Google Google 2/5

Duże rozczarowanie. Ceny jak w innych restauracjach, ale mi dania nie smakowały. Pizza nie dopiczona o dziwnym smaku, ryby np. paluszki z dorsza dla dzieci o mydlanym smaku. Jestem na wczasach i jadłem obiad w Darłówku i Ustce lecz muszę przyznać że w tej restauracji było najgorzej. Jest to moja subiektywna opinia i każdy może mieć swój smak jak i gust a o tych rzeczach czasmi trudno się rozmawia. Pozdrawiam i życzę smacznego.

Małgorzata Kasperska

7 miesięcy temu Google Google Google Google Google 1/5

Nie polecam! Jedzenie okropne, ser na pizzy najtańszy z najtańszych, zapiekanka z makaronem podana bez sosu - sucha na wiór , połowa zamówienia podana dopiero jak reszta zjadła już swoje dania. Szczytem było podanie alkoholowego drinka kobiecie w ciąży która zamówiła bezalkoholowego a na pytanie czy nie ma tam alkoholu odpowiedz kelenera „nie wiem, spróbuj „ Kelner bezczelny do granic dobrego smaku! Zdecydowanie najgorsze miejsce wśród odwiedzonych w Jarosławcu!

Kuba Nowak

7 miesięcy temu Google Google Google Google Google 1/5

Pizza niesmaczna, ryby,które wciskają mają po 500g, twierdzą,że mniejszych nie ma. Kelnerka myląc zamówienia zamiast przeprosić dolicza dodatkowe frytki do rachunku. Ponad to dania podawane są osobno, co jest rażącym uchybieniem. Byliśmy w osiem osób,siedem zdążyło zjeść obiad,a ósma swojego się nie doczekała. Ceny nieadekwatne do jakości dań i obsługi. Wypadają blado na tle konkurencji. Nie tylko nie polecam, wręcz odradzam wizytę w tym lokalu.

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: