Jarosławiec.pl

Dodaj obiekt Dodaj obiekt
Opis

Ta rodzinna restauracja, prowadzona przez dwóch braci, to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Przestronny ogródek, przemiła obsługa, lokalizacja przy głównym deptaku, ale przede wszystkim zróżnicowane i smaczne jedzenie to gwarancja tego, że będziecie wspominać wizytę tutaj bardzo miło. 

Opinie

Marcin Frankowski

10 miesięcy temu Google Google Google Google Google 4/5

Powiem tylko w skrócie że jedzie nam smakowało. Jedynym minusem jest to że za obiadem czekaliśmy prawie godzinę. Obsługa bardzo miła. Polecam.

Justyna Broda

10 miesięcy temu Google Google Google Google Google 4/5

Rybka (Sandacz grillowany) bardzo smaczna. Ziemniaki trochę rozgotowane, mięso całkiem ok. Zestawy surówek trochę małe. Czas oczekiwania około pół godziny, ale dania podawane na raty.

Yeedy

rok temu Google Google Google Google Google 5/5

Byłem tam poprzedniego roku w majówkę . Przyznam szczerze , że pierwszy raz po zapłaceniu wyższego rachunku byłem przeszczęśliwy . Jedzenie po prostu przepyszne i duże porcje . Placka po zbojnicku w życiu nigdzie lepszego nie jadłem . Placki ziemniaczane w sosie kurkowym - niebo w gębie 😍

Monika Czubak

9 miesięcy temu Google Google Google Google Google 4/5

Jeśli chodzi o nazwę: Smażalnia ryb u Braci u których nie mogliśmy zjeść ryby😭co do pozostałych dań to były dość smaczne. Zaskoczenie kelner mówił że czas oczekiwania 35 minut i miłe zaskoczenie bo jedzenie było wcześniej. Kelner miły. Daje 4 tylko z tego że nad morzem ryba to podstawa i w żadnej restauracji nie powinno jej zabraknąć

Kamil Jedynak

10 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Ryba bardzo dobra, obsluga zyczliwa i sprawna. Jak na lokalizacje tuz przy zejsciu do plazy ceny w porzadku.

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: