Jarosławiec.pl

Dodaj obiekt Dodaj obiekt
Opis

Ta rodzinna restauracja, prowadzona przez dwóch braci, to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Przestronny ogródek, przemiła obsługa, lokalizacja przy głównym deptaku, ale przede wszystkim zróżnicowane i smaczne jedzenie to gwarancja tego, że będziecie wspominać wizytę tutaj bardzo miło. 

Opinie

Jacek C

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 4/5

Zawitaliśmy tam ponieważ wszystkie inne lokale które mieliśmy upatrzone były mocno oblegane przez turystów. Raczej steo imy od sztampowych miejsc jak to. Jednak w tym przypadku mile się zaskoczyliśmy. Co prawda nie jedliśmy rybki ale zarówno karkówka jak i kotlet wykwinty były bardzo dobre - nie najlepsze jakie jedliśmy ale na pewno warte swojej ceny. Plackom ziemniaczanym również niczego nie brakowało. Ceny umiarkowane, za 3 posiłki z napojami, wcieklym psem i piwkiem zaplaciliamy nieco ponad 100 zł. Szkoda że kelnerki mają wyraz twarzy jakby pracowały tam za karę. Jedna gwiazdka mniej za brak elastyczności jeśli chodzi o zamawiane potrawy tzn. Można zamówić to co jest w menu ale bez dokonywania zmian w zamówionym daniu.

Łukasz Wielgus

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Odwiedziliśmy to miejsce tego roku podczas urlopu. Spędziliśmy 9 dni pod rząd na pysznej kuchni w szczególności polecam pizzę (wszystkie spróbowane). Miejsce w samym środku Jarosławca, obsługa przemiła, jedzenie smaczne cenowo przystępnie. Moja rada do właściciela sam pracuje w restauracji i polecam zmienić system aby kelnerzy mogli podglądnąć zamówienie innej osoby jest to pomocne w wielu sytuacjach szczególnie gdy dana osoba nie jest dysponowana my używamy LSI Software bardzo podobne do tego co państwo mają. Życzę dużo słońca, gości, uśmiechu i w trakcie obecnych warunków jak najlepszego utargu :)

Filip Nowotarski

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 4/5

Jedzenie smaczne. Porcje nie za duże. Obsługa miła, ale odczułem że jest jej odrobinę za mało, na pewno też odbija się na gościach w porze typowo obiadowej. Miejsce przyjazne dla psów i rowerzystów(takie tabliczki widnieją przed wejściem) aczkolwiek jeśli ktoś decyduje się przyjść z psem, to powinien zwrócić uwagę żeby nie zakłócać spokoju innym klientom np. z małymi dziećmi, których również nie brakuje.

Agnes Kr

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 3/5

Obiad jedliśmy w 3 dorosłe osoby plus dziecko.Na złożone zamówienie czekaliśmy okolo godziny.Kelnerka zapomniała podać zupy borowikowej której nawet nie zapisała,po moim przypomnieniu zupa została podana dopiero do dania głównego a nie przed.Placek po węgiersku lub zbójnicku(nie pamietam nazwy)podany był letni i za bardzo spieczony (suchy )nie zachwycał smakiem.Również placki ziemniaczane dla dziecka mocno spieczone.Rosół to jakaś zupełna pomyłka kulinarna,smakował jak ze sztucznej kostki rosołowej.Naleśniki były tylko w karcie bo na stanie brak.Napeje typu coca-cola ciepłe,zamiast wody gazowanej dostałam niegazowaną również ciepłą.Obsługa mało sympatyczna i kontaktowa.Kotlet de volaille smaczny,zupa borowikowa przepyszna.Toalety to jeden wielki dramat.Obsługa ma czas na papieroska z tyłu lokalu ale posprzątać toalety to nikt nie ma czasu lub ochoty.Podsumowanie ogólne:można zjeść jak ktoś nie ma wysokich oczekiwań.Warunki raczej barowe.

Adrian Galicki

miesiąc temu Google Google Google Google Google 4/5

Jedzenie w sumie bardzo w porządku, obsługa całkiem okej. Szkoda, ze dla 7 osób Dania były podane w przedziale czasowym 15 minut licząc od pierwszego a nie wszystkie razem co oznacza ze jedna osoba zjadła i czekała na resztę. + za wstep dla zwierząt i miłe podejście do nich. Jedzone 2 razy i myśle, ze można tam wracać.

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: