Jarosławiec.pl

Dodaj obiekt Dodaj obiekt
Opis

Tawernę Rybacką znają chyba wszyscy miłośnicy dwóch rzeczy: Jarosławca i dobrego jedzenia. Ten niewielki lokal od lat z powodzeniem wypełnia się każdego sezonu. Nic dziwnego, gdyż jedzenie tutaj jest domowe i przepyszne. Restauracja może poszczycić się bardzo zróżnicowaną kartą menu: zupy, ryby smażone i grillowane, dania obiadowe, owoce morza, pizza i dania dla dzieci zaspokoją każdy głód!

Aby dotrzeć do lokalu należy zejść z głównego deptaka w ul. Rybacką. 

Opinie

Edyta Aranin

4 tygodnie temu Google Google Google Google Google 5/5

Placek po węgiersku bardzo smaczny, mięsko delikatne, aczkolwiek malutkie kawałeczki i mężczyzna nie był by do końca usatysfakcjonowany. Schabowy po wiedeńsku dobrze rozbity, doprawiony i chrupiący. Surówki smaczne, ale porcyjki trochę biedne. Na zdjęciu nie mam ryb, ale są świeże, doprawione soczyste, po prostu bardzo smaczne. Obsługa miła, uśmiechnięta i pomocna. Szczególnie jedna z pań kelnerek, chyba Ukrainka. Jak się uśmiecha to nawet oczami, nadrabia za pozostałą resztę. Polecam z czystym sumieniem.

Anna Misiak

miesiąc temu Google Google Google Google Google 5/5

Byłam tam z trzy lata temu, ale smak wspominam do teraz i każdemu polecam! Najlepsza smażona rybka, jaką jadłam nad naszym wybrzeżem. Chyba tylko świeże stynki z Mazur mogą tu stanąć w szranki. Tawerna w wtedy serwowała jeszcze domowej roboty lody, wyglądały przepysznie - ale niestety nie znalazłam już miejsca w żołądku na nie! Polecam serdecznie! Tak, czasem trzeba stać w kolejce, ale przecież to tylko dobrze świadczy!

p p

w ostatnim tygodniu Google Google Google Google Google 5/5

Dobre i smakowicie wyglądające jedzenie. Wyszkolona obsługa. Miła kelnerka po przyjęciu zamówienia na kilka rachunków, upewnia się co i na który rachunek zostało zamówione przez co nie ma pomyłek. Fajnie, że obsługa butelki z zamówionym napojem otwiera przy stole przy kliencie. To takie szczegóły, ale świadczą o przeszkoleniu personelu.

Krzysztof R

miesiąc temu Google Google Google Google Google 5/5

Fantastyczne miejsce z przemiłą obsługą a przede wszystkim genialnym jedzeniem. Zarówno ryby (smażone, grillowane, z pieca) jak i dania mięsne zrobione po mistrzowsku. Stosunek jakości do ceny stawia Tawernę na pierwszym miejscu na tej części wybrzeża. Absolutnie obowiązkowy punkt na mapie głodomora nad morzem! 😊

Tomasz Kunert

tydzień temu Google Google Google Google Google 5/5

Jedzenie naprawdę bardzo dobre (dorsz, miruna, pierogi) , ceny przestępne, nie tanio nie drogo - wiadomo zawsze mogło by być ciut taniej na dodatkach typu napoje. Ale polecam jak naj bardziej . 5/5

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: