Jarosławiec.pl

Dodaj obiekt Dodaj obiekt
Opis

Sunrise oferuje nie tylko świetną włoską pizzę i makarony, ale przede wszystkim fenomenalny widok na morze. Restauracja, dzięki swojemu położeniu na klifie, jest doskonałym miejscem na rodzinny obiad lub popołudniową kawę z ciastem. Znajduje się przy Placu Nadmorskim, tuż przy głównym zejściu na plażę (nr 4). 

TRIPADVISOR TRAVELER RATING


Sprawdź opinię

Opinie

Janek Z czterech pancernych

tydzień temu Google Google Google Google Google 5/5

Zamówiłem pierś w sosie gorgonzola co tu dużo pisać rewelacja bardzo duża porcja mięsa z ryżem i surówka do tego 28zł cena warta tego dania .Będę tutaj zamawiał inne dania trzeba spróbować innych smaków tej restauracji *****.

Agnieszka Wieczorek

9 miesięcy temu Google Google Google Google Google 4/5

Restauracja z pięknym widokiem na morzem. Bardzo duży minus za to, że można palić ma terenie ogródka 😭 Bardzo dobra PIZZA po prostu wyśmienita. Obsługa miła, sprawna.

Bartek Daniszewski

rok temu Google Google Google Google Google 5/5

Błyskawicznie (

Bastardo UwU

9 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Świetna restauracja! Bardzo smaczne jedzenie, piękne widoki na plażę, ceny nawet okej. Jest tu też plac zabaw dla dzieci i automaty do grania oraz bilard. Na zamówienie, nawet duże czeka się mniej niż 10 minut. Miło kelnerzy. Polecam! ❤

Ewa Pe.

11 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Zjeść posiłek z widokiem na morze...bezcenne. Piękny widok, miejsce do zabawy dla dzieci więc można siedzieć i równocześnie mieć na oku pociechy.

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: