Jarosławiec.pl

Dodaj obiekt Dodaj obiekt
Opis

Sunrise oferuje nie tylko świetną włoską pizzę i makarony, ale przede wszystkim fenomenalny widok na morze. Restauracja, dzięki swojemu położeniu na klifie, jest doskonałym miejscem na rodzinny obiad lub popołudniową kawę z ciastem. Znajduje się przy Placu Nadmorskim, tuż przy głównym zejściu na plażę (nr 4). 

Opinie

Agnieszka Boguszewska

w ostatnim tygodniu Google Google Google Google Google 4/5

Ładne położenie na klifie, przestronne wnętrze i świeża smaczna pizza. Ja i tak zaesze nad morzem zamawiam rybę. Była dobrze usmażona.

Aleksandra Zając

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Pierwszy dzień w tej restauracji wspominam bardzo przyjemnie,spaghetti przyniesione błyskawicznie.Pepsi 2x a szklanek przyniesionych tyle ile osób (4 dorosłych i 3 dzieci) jedzenie pyszne ,duże porcje. Widok na morze 😏pizza też pyszna Drugi dzień nie było juz tak fajne inna kelnerka nas obsługiwala ( wcześniej kelner) sos do pizzy dostaliśmy po zjedzeniu połowy i upomnieniu się.Frytki domówione musieliśmy sie upominać,....jednak warto tam zjeść. Zestaw obiadowy frytki plus piersi z kurzcz bardzo dobre nie wysuszone,porcje duże.Obok restauracji zamówione te same danie nie ma porównania

Dawid Potyka

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 2/5

Dla mnie dramat, ładny wystrój w środku ładny widok na morze ale...polędwica to jakaś pomyłka, to szynka w mięsnym jest grubiej pokrojona, więc o jakim stopniu wysmażenia my tu mówimy ale kelnerki oczywiście zapytają jaki chcemy. Surówki, to w markecie gotowce lepiej smakują. Pizza ok dobrze zrobiona i smaczna. Jak chcecie spędzić miły wieczór i spokojny z widokiem na morze to nie tutaj, dwa automaty do cymbergaja i stoły bilardowe nie zapewniają spokoju bo są prawie ciągle oblegane, cymbergaj szczególnie przez dzieci. Dopełnieniem negatywnej oceny było to, że w środku w "restauracji" pies tak ujadał że nie szło zamienić słowa, ale personel nic nie reagował, norma, jest klient jest kasa ważne że siedzi i zamawia... Reasumując, chcecie wypić piwo - ok, zjeść pizze z ekipa - ok, szukacie czegoś spokojnego z dobrym jedzeniem (innym niż pizza) - JAK NAJDALEJ !!!

Marcin Dzierżak

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 1/5

Lokal ma piękne położenie z widokiem na morze. Kupiłem dwie pizze. Na pierwszą czekaliśmy ok. 25 minut, na drugą 45 minut. Musiałem o drugą upominać się, bo zapomnieli o niej. Moja pizza (Chłopska) była tragiczna. Ciasto było najlepsze choć częściowo spalone, a reszta czyli zawartość była tylko lekko podgrzana. Ta zawartość to pokrojona kiełbasa, salami, szynka, papryka i ogórek konserwowany. Wszystko wyglądało i smakowało jakby dopiero pokrojone i podgrzane na cieście. Tragedia. Sera praktycznie nie czułem. Ledwo dostałem pizzę i już przyniesiono mi rachunek do zapłaty. Do tego nie mój. Gdy dostałem właściwy, to został zawyżony. Po zwróceniu uwagi oddano mi nadpłatę. Sosy są za dopłatą. Obsługa to bardzo młodzi ludzie. Sprawiali wrażenie niezorganizowanych i nie całkiem kompetentnych. Osoba nas obsługująca nie miała większego pojęcia, jak robione są poszczególne pizze. Nie polecam. Gwiazdka za widoki.

Klasyczny Koszalin

miesiąc temu Google Google Google Google Google 5/5

Bardzo smaczna pizza, świetna lokalizacja. Restauracja po sezonie przyjęła niemal "z drogi" czterdziestoosobową grupę organizując miejsce, parking (na 20 aut) i co ważne szybko (!!!) podano smaczne jedzenie. Polecamy, dziękujemy tym samym za miłe przyjęcie ! Do zobaczenia.

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: