Jarosławiec.pl

Dodaj obiekt Dodaj obiekt
Opis

Route 66 to wyjątkowe miejsce na mapie Jarosławca, gdzie obok znakomitych burgerów parkują choppery, cruisery, motory sportowe. Warto spróbować również soczystego kurczaka z rożna. Do tego miejsca traficie bardzo łatwo - znajduje się przy głównym deptaku, na przeciwko Punktu Informacji Turystycznej. 

TRIPADVISOR TRAVELER RATING


Sprawdź opinię

Opinie

Piotr Tobolski

11 miesięcy temu Google Google Google Google Google 3/5

Burgery całkiem dobre, fajny klimat i miła obsługa. Niestety nuggetsy już nie były zbyt dobre, płacić trzeba przy zamawianiu, a toaleta znajduje się daleko poza lokalem.

TheK94pl .

9 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Bardzo przyjemne miejsce z którego klimat wzrost się wylewa. Muzyka, wystrój, parking i motocykle przed wejściem tworzą niesamowitą atmosferę knajpki przy słynnej Route 66. Obsługa błyskawiczna, kelnerki miłe i pomocne. Jedzenie bardzo smaczne, w rozsądnej cenie, a porcję dość spore. Jedyne zastrzeżenie mam do tego, że nie zapytano Nas o stopień wysmazenia mięsa, ale ja sam również nie zwróciłem na to uwagi 😉. Polecam.

Marcin Frankowski

10 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Powiem szczerze że dawno tak dobrego CHEESEBURGERA nie jadłem. Jest super doprawiony. Bardzo miła obsługa.👍 Polecam wszystkim😀😁

Lukasz Pall

9 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Knajpka z klimatem. Przemiłe panie i dobry burger! Polecam👍

Marcin Turek

10 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Super miejsce, miła atmosfera, miła obsługa. Polecam 😉

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: