Jarosławiec.pl

Dodaj obiekt Dodaj obiekt
Opis

Klaja Cafee to najlepiej oceniana lodziarnia w Jarosławcu i najbliższej okolicy. Ta rodzinna kawiarnia od lat kręci lody według swojej receptury zapewniając swoim klientom niezwykłe doznania smakowe. 

UWAGA: słynie z ogromnych gałek ;-)

Opinie

Ola Kowalczyk

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 3/5

Lody rzeczywiście pyszne i duże porcje. Jestem drugi raz w Jarosławcu i zawszę tam kupowałam lody. Dzisiaj się zrazilam, bo jest kilka tabliczek,że sok wyciskany z grejpfruta i pomarańczy za 8zl a Pani mi policzyła za 12 lub 14 zł , już nie pamiętam. Niby dzisiaj ta promocja nie obowiązuje mimo takich informacji o promocjach. Słabo.

Artur Wiechowski

miesiąc temu Google Google Google Google Google 5/5

Najlepsze lody, 4 złoty gałka ale to jest ogromna gałka nabierana na kilka razy. Polecam !

Rafal D

miesiąc temu Google Google Google Google Google 3/5

Kawa dobra. Pan z obsługi gołymi rękami przyjmuje gotówkę od klientów i tą samą gołą ręką nakłada rurkę do deseru i posypuje posypką deser...

Zuzanna Łozińska

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Pyszne lody i faktycznie największe porcje jakie do tej pory miałam okazję jeść 😊 a i cena zachęcała do powrotu 😉 polecam tym, którzy się wybierają do Jarosławca ;)

Marta Makowska

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Największe i najpyszniejsze lody w Jarosławcu, codziennie nowe smaczne smaki w dodatku jedna gałka jest wielkości 3 normalnych gałek za 4 zł. Serdecznie pozdrawiamy Panią z obsługi nieustannie nosząca uśmiech na twarzy, podziwiamy! 😊😊😊 Na zdjęciu w wafelku znajduje się jedna gałka! 🍦

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: