Jarosławiec.pl

Dodaj obiekt Dodaj obiekt
Opis

Klaja Cafee to najlepiej oceniana lodziarnia w Jarosławcu i najbliższej okolicy. Ta rodzinna kawiarnia od lat kręci lody według swojej receptury zapewniając swoim klientom niezwykłe doznania smakowe. 

UWAGA: słynie z ogromnych gałek ;-)

Opinie

Piotr Szymański

7 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Przepyszne lody moje ulubione i bardzo smaczne gofry. Do tego miła obsługa młodych dziewczyn, które zawsze są uśmiechnięte. Niestety przekłada się to wszystko na kolejki ponieważ, wiele osób właśnie tu chce kupić coś smacznego. Z lodami idzie w miarę płynnie, gorzej sytuacja wygląda z goframi kiedyś czekałem prawie 30 minut na 2 gofry. Ale i tak było warto ;) były przepyszne!! Polecam!

Emil Hyżowiecki

6 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Mistrzowskie lody ;) uczciwe i przepyszne!!! Odwiedziłem 10 lat temu i teraz, tak samo rewelacyjne ;) tak trzymajcie!!!

Mateusz Dawid Czerniak

8 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Największe gałki w Jarosławcu. Lody przepyszne! Ogromny wybór smaków lodów. Możliwość zamówienia szejka z każdego, dostępnego, smaku lodów! Znajduje się tutaj także kilka miejsc siedzących. Jeżeli chcecie zjeść najlepsze lody w Jarosławcu to zapraszam właśnie tutaj! Nie dość że ogromne to jeszcze przepyszne!

Mariusz Papierz

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Najlepsze lody Od 16lat

Adam Tomczak

7 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Pyszne lody, duże porcje, trochę brak ładnego otoczenia żeby spokojnie usiąść i delektować się przysmakami, takie zwykłe krzesła i stoliki niepasujące do tak niezwykłych lodów.

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: