Jarosławiec.pl

Dodaj obiekt Dodaj obiekt
Opis

Ogródek Piwny Jackowo to jedna z dwóch największych restauracji w Jarosławcu, od wielu lat znana stałym bywalcom miejscowości. Prowadzona przez rybaka znana jest ze świeżych ryb, pysznych dań obiadowych, a nawet własnej wędzarni! W dużym ogródku znajduje się klimatyczny bar. 

TRIPADVISOR TRAVELER RATING


Sprawdź opinię

Opinie

emil drazyk

4 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Bardzo smacznie. Porcje potężne. Stanowczo polecam

Tomasz Adamczyk

4 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Smacznie, przyjaźnie, mila obsluga Polecam

Jarek Drewa

4 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Smacznie, miła obsługa

Izabela Fraszyk

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Rzadko się zdarza, żeby przez cały pobyt w jakimś miejscu, stołowaliśmy się w jednej restauracji! Ale tu nie mogło być inaczej! Jackowo to nr 1 w Jarosławcu! Wszystkie potrawy, które mieliśmy okazję zjeść były wyśmienite. Najwybitniejsza zupa rybna na świecie! Pyszna zapiekanka rybna. Rewelacyjny łosoś, dorsz, pyszne surówki. Flaki lepsze niż mojej mamy! (mam nadzieję, że tego nie przeczyta :)) Pizza idealnie wypieczona i na cienkim cieście. Może najsłabiej wypadły pierogi, ale czego wybitnego wymagać od pierogów? :) No i pyszne zielone piwko Jackowo... Mmmm... Polecam wszystkim. Naprawdę warto postać w kolejce, ale zjeść tak pysznie. I jeszcze słówko na temat obsługi. Zawsze uśmiechnięte i pomocne panie kelnerki. Pan podający piwko przesympatyczny. Wszyscy uwijają się jak mróweczki, ale zawsze odnoszą się z sympatią i cierpliwością do klientow. Polecamy i na pewno kiedyś wrócimy!

Alexander Wójcik

w ostatnim tygodniu Google Google Google Google Google 4/5

Restauracja sama w sobie super, własna marka piwa na plus aczkolwiek jesli chodzi o jedzenie to w moim przypadku schabowy nie przyprawiony wcale, ale kwestia smaku..

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: