Jarosławiec.pl

Dodaj obiekt Dodaj obiekt
Opis

Kilka ogromnych kebabów piecze się tu niemal przez całą dobę, a w małym lokalu stale jest kolejka. Jeśli jesteście fanami tureckiego przysmaku, który opanował świat koniecznie odwiedźcie Döner Chicken Kebap przy głównym deptaku w Jarosławcu. Znajdziecie to kebab w każdej odsłonie: bułka (w kilku rozmiarach), rolo, burger, bardziej lub mniej fit. Wszystko świeże i pyszne. Otwarte do późnych godzin nocnych. 

Opinie

ŁUKASZ KLIMCZAK

9 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Kebab najlepszy w mieście hamburger pycha

Łukasz Czerniak

9 miesięcy temu Google Google Google Google Google 4/5

2 wizyty w kebabie podczas tych wakacji i 2 razy Pan w czapce w okularach pomylił zamówienia. I jeszcze namawia żeby wziąć to co zrobił a nie to co się zamawialo. Na szczęście Pani tam pracująca (niska blondynka) , ogarnęła cała sytuację i nawet zrobiła kebaba za niego bo mu się nie spieszylo żeby zrobić nowego. Echh. Kebab smaczny, dobra pita, bułka, sosy oraz gość programu czyli mięso. Ceny wiadomo.... Musi być drożej... Ogólnie polecam! Jak co roku znowu zajrzę. Pracownicy powinni dostawać dodatek za szkodliwe pracując w takim upale... Hehe.

Anonimowy Jacob

10 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Kebab w bułce za 22 zł dość mały jak na tą cenę , porównując do mniejszej bułki zawartość prawie niczym się nie różniła. Kubełek mimo pomyłki został szybko poprawiony, a zapiekana ok. Mimo wszystko obronione smakiem, sosy pyszne, surówki świeżutkie, mięso cieniutko skrojone, pychota. Jako były kierownik lokalu sevi kebab oceniam pracę i lokal na 5, przy tak dużym nawale pracy dają radę. Ze szczerym sercem polecam. :-) I sama dziś tam pójdę z rodziną jeszcze raz napewno.

Daniela Halicka

11 miesięcy temu Google Google Google Google Google 1/5

Zdarzenie z minionego weekendu. Zamówiłam kebeba i picie. Po otrzymaniu picia z lodówki zwróciłam uwagę na etykietę chyba rosyjska lub ukraińska. Zwrocilam bo nigdy nie piłam takiego napoju ( przeważnie etykiety(naklejki) są polskie i w różnych językach. Wzięłam tylko łyka i coś mi nie pasowalo. Czarny osad na dnie butelki i dziwny smak. Sprawdzając datę -czerwiec 2019. Idę do kasy. Mówię dyskretnie,że niech sprawdzą datę innych napojów, bo ten ma 3 dni do końca teminu, osad na dnie i smakuje jak rozrobiony płyn do naczyń. Bo trafi się dziecko i już nie będzie żartów. Zostalam zlana totalnie i jeszcze szef ? powiedział, że mogę to spokojnie wypić. Polecilam mu żeby spróbował sam sie napić to już skory do rozmowy nie był. ( zaznaczam, ze nie chciałam wymiany napoju lub zwrotu kosztu) . Ogolnie nie polecam !

Angelika G.

9 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Dużo klientów, ale warto chwilkę poczekać (zwłaszcza, że nie trzeba czekać nie wiadomo ile). Bardzo smaczny kebab w picie oraz ogromna zapiekanka z mięsem kebab. Ceny bardzo przystępne, obsługa miła. Polecam :)

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: