Jarosławiec.pl

Dodaj obiekt Dodaj obiekt
Opis

Kilka ogromnych kebabów piecze się tu niemal przez całą dobę, a w małym lokalu stale jest kolejka. Jeśli jesteście fanami tureckiego przysmaku, który opanował świat koniecznie odwiedźcie Döner Chicken Kebap przy głównym deptaku w Jarosławcu. Znajdziecie to kebab w każdej odsłonie: bułka (w kilku rozmiarach), rolo, burger, bardziej lub mniej fit. Wszystko świeże i pyszne. Otwarte do późnych godzin nocnych. 

Opinie

Daniela Halicka

3 tygodnie temu Google Google Google Google Google 1/5

Zdarzenie z minionego weekendu. Zamówiłam kebeba i picie. Po otrzymaniu picia z lodówki zwróciłam uwagę na etykietę chyba rosyjska lub ukraińska. Zwrocilam bo nigdy nie piłam takiego napoju ( przeważnie etykiety(naklejki) są polskie i w różnych językach. Wzięłam tylko łyka i coś mi nie pasowalo. Czarny osad na dnie butelki i dziwny smak. Sprawdzając datę -czerwiec 2019. Idę do kasy. Mówię dyskretnie,że niech sprawdzą datę innych napojów, bo ten ma 3 dni do końca teminu, osad na dnie i smakuje jak rozrobiony płyn do naczyń. Bo trafi się dziecko i już nie będzie żartów. Zostalam zlana totalnie i jeszcze szef ? powiedział, że mogę to spokojnie wypić. Polecilam mu żeby spróbował sam sie napić to już skory do rozmowy nie był. ( zaznaczam, ze nie chciałam wymiany napoju lub zwrotu kosztu) . Ogolnie nie polecam !

Kolorowy Pokoj

w ostatnim tygodniu Google Google Google Google Google 4/5

Kebap 16 i sałatka 15zl dobre. Chodź kebap mały jak za tą cenę. Sałatka mega dobra! tylko w lokalu trochę brudno i kolejki po pół godziny.

Szymon Szymon

w ostatnim tygodniu Google Google Google Google Google 5/5

Bardzo dobry Kebab Box. Dawno nie jadłem tak dobrego kebeba. Polecam

Alan Słapek

w ostatnim tygodniu Google Google Google Google Google 5/5

Kebap na wysokim poziomie jak i zapiekanka, obsługa pracowita i miła , przy dłuższej kolejce 10 minut oczekiwania.

Łukasz W

2 tygodnie temu Google Google Google Google Google 5/5

Pyszne tortille, na wypasie. Bardzo miła obsługa i szybka wydawka. Polecam wszystkim, którzy chcą zjeść smacznie i solidnie w dobrej cenie.

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: