Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Witta - Opis

Restauracja Witta to jedna z dwóch największych restauracji w Jarosławcu. Zjecie tu smażone ryby w kultowej, chrupiącej panierce, pizzę wypiekaną z włoskiej mąki, włoski kebab i pyszne, zapiekane makarony, które sami możecie skomponować. Surówki w tym miejscu zrobione są z warzyw z własnego, ekologicznego gospodarstwa rolnego właścicieli! 


Restauracja mieści się w XIX-wiecznym budynku przy głównym deptaku, a swoją nazwę wzięła od Witt'a, niemieckiego gospodarza prowadzącego pierwszą gospodę w Jarosławcu, która znajdowała się 30 metrów od budynku dzisiejszej restauracji.

TRIPADVISOR TRAVELER RATING


Sprawdź opinię

Witta - Opinie

MICHCIU

9 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Dobre jedzenie oraz drinki, super klimat, gościu śpiewa fajnie na żywo

Ewuś78

9 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Bardzo fajny lokal jedzenie smaczne,obsługa bardzo miła. Polecam 👍👍👍

Maciek Konatowicz

9 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Jedzenie mega dobre. Pizza wysmienita. Wszystko świeże. A ryba pycha. Jedliśmy w kilku innych restauracjach i jednak stwierd,ilismy z żoną że w Witta jest najsmaczniej. Duże porcje.

Wojciech Szczygieł

9 miesięcy temu Google Google Google Google Google 2/5

Brak płatności kartą! Musiałem biegać po bankomatach. Chaos w wydawaniu potraw. Nawet tanio ale kebab to nie kebab. Jeżeli w menu jest pozycja "kebab po włosku" znaczy że się ktoś zagubił podczas tworzenia menu.

Julia K

9 miesięcy temu Google Google Google Google Google 4/5

Jedzenie bardzo dobre. Nie czekaliśmy długo na nasze zamówienia oraz na obsługę. Kelnerka bardzo miła, sympatyczna oraz pomocna. Wystrój restauracji zachęca do spędzania tu czasu.

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: