Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Witta - Opis

Restauracja Witta to jedna z dwóch największych restauracji w Jarosławcu. Zjecie tu smażone ryby w kultowej, chrupiącej panierce, pizzę wypiekaną z włoskiej mąki, włoski kebab i pyszne, zapiekane makarony, które sami możecie skomponować. Surówki w tym miejscu zrobione są z warzyw z własnego, ekologicznego gospodarstwa rolnego właścicieli! 


Restauracja mieści się w XIX-wiecznym budynku przy głównym deptaku, a swoją nazwę wzięła od Witt'a, niemieckiego gospodarza prowadzącego pierwszą gospodę w Jarosławcu, która znajdowała się 30 metrów od budynku dzisiejszej restauracji.

TRIPADVISOR TRAVELER RATING


Sprawdź opinię

Witta - Opinie

p p

7 miesięcy temu Google Google Google Google Google 2/5

Zamówiony dorsz z pieczonymi ziemniakami i surówki plus kebab na talerzu, ryba całe 500g(lekka przesada, juz nawet nie chodzi cene), do tego w panierce rakiej jak omlet (srednio to smakowalo), ziemniaki w miarę ok, surówki bardzo slabe jakosciowo (jedna z 3 zajdywalnych to marchewka, reszta jak by stara) krbab na talerzu suchy.

Agata Skurnóg- Wróblewska

5 miesięcy temu Google Google Google Google Google 1/5

Niestety nie dane mi było spróbować jedzenia gdyż po 30 minutach i 2 krotnej prośbie o kelnera nikt do nas nie podszedł.. kręcili się wokół nas, mrugali ze jeszcze chwila i nic poza tym.. szkoda wielka, ale to nie na moje nerwy.. dodam że byłam pod koniec sierpnia wiec jakiś dzikich tłumów już nie było..

Mateusz Pokrzywiński

5 miesięcy temu Google Google Google Google Google 1/5

Katastrofa, radzę trzymać się z daleka od tego miejsca. Byliśmy na obiedzie z dzieckiem. Placek po węgiersku był tylko z nazwy, przesiąknięty olejem, sos z słoika ? Tylko Surówki ok. Kurczak grillowany dla dziecka był przesolony na maxa, dużo za dużo przyprawy . Apel do Kucharzy: przestańcie truć ludzi!

Nikolla 19

5 miesięcy temu Google Google Google Google Google 1/5

0 miejsc, gdy w końcu jakieś się znalazło było całe ubrudzone, czekałam prawie godzinę tylko na sprzątnięcie po poprzednich gościach. Na to żeby ktoś z obsługi przyszedl by przyjąć zamówienie się nie doczekałam. Nie polecam

Błażej Karaszewski

6 miesięcy temu Google Google Google Google Google 1/5

Lubiałem ta knajpę ale pizza to jakiś żart zamówiłem pizzę z pieczarkami i serem dostałem pizzę z szynka (nie jem mięsa) obsługa zamiast dać nowa pizze pokroiła SUROWE pieczarki na pizzę zapiekanka z budy jest bardziej profesjonalna .

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: