Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Witta - Opis

Restauracja Witta to jedna z dwóch największych restauracji w Jarosławcu. Zjecie tu smażone ryby w kultowej, chrupiącej panierce, pizzę wypiekaną z włoskiej mąki, włoski kebab i pyszne, zapiekane makarony, które sami możecie skomponować. Surówki w tym miejscu zrobione są z warzyw z własnego, ekologicznego gospodarstwa rolnego właścicieli! 

Restauracja mieści się w XIX-wiecznym budynku przy głównym deptaku, a swoją nazwę zawdzięcza Witt'owi, który prowadził pierwszą karczmę w Jarosławcu przeszło 200 lat temu. 

TRIPADVISOR TRAVELER RATING


Sprawdź opinię

Witta - Opinie

Olga x

6 miesięcy temu Google Google Google Google Google 1/5

Menu dostaliśmy chwilę po zajęciu stolika, ale o jedno za mało. Zamówienie też udało się złożyć dosyć szybko. Po około 10 minutach podano jedno z trzech dań. Później długo, długo nic.. Jedno z nas zdążyło zjeść, zanim kolejne dwie osoby w ogóle otrzymały zamówione potrawy. Jedzenie prezentowało się bardzo przeciętnie, a smakowało jeszcze gorzej. Zapiekany makaron wręcz pływał w tłuszczu i nie wiedzieć czemu - był słodki. Muzyka grała tak głośno, że mieliśmy wrażenie, że jemy w jakimś klubie.. Dodatkowy minus za plastikowe słomki i brak serwetek. Kelnerki jakby obrażone, niezainteresowane klientem. Nie orientują się za bardzo, co sprzedają - jedna z nich zapytana o herbatę przyniosła pudło ze wszystkimi dostępnymi, a klient wybierał (ciekawe ile osób dotyka tych saszetek, zanim trafiają do filiżanki - szczególnie podczas pandemii). Mało profesjonalnie wygląda podawanie rachunku do ręki i stanie nad stolikiem w oczekiwaniu na płatność (jedynie gotówką). Generalnie odradzam..

Natalia Kiczura

6 miesięcy temu Google Google Google Google Google 1/5

Przed wejściem stoją goście ale nie wiadomo czy w kolejce czy tak po prostu. W końcu weszliśmy bo widzieliśmy wolne stoliki. Czekaliśmy 10 minut na kartę ale w końcu poszliśmy po nią sami. A kelnerzy cały czas koło nas przechodzili. Wybraliśmy Dania i czekaliśmy na przyjęcie zamówienia ale nadal nikt nie podchodził. Mąż podszedł do baru i zostaliśmy poinformowani ze zamówienia przyjmowane są przy stoliku. Zamówienie przyjęte, czekamy na makaron i pizzę. Najpierw podano pizzę, a następnie makaron. Pizza miała grube ciasto ale generalnie była ok. A zapiekany makaron beszamelowy... tragedia - rozgotowany makaron z poszarpanym kurczakiem, niedogotowanym brokułem i wodnistym sosem „beszamelowym”. Jedyna osoba która była nami zainteresowana w lokalu to pan który sprzątał stoliki. Kelnerki totalnie niezainteresowane klientami. Kiedy przyszło do płatności okazało się ze lokal nie przyjmuje płatności karta o czym nie zostaliśmy poinformowani na wstępie.

Karolinka S

6 miesięcy temu Google Google Google Google Google 1/5

NIE POLECAM.... jedzenie nie dobre. Kebab na talerzu był z kurczaka jakiś poszarpany sosy...bleee. Zawijany kabeb również tragedia pełno tłuszczu brak surówek I sosu. Każde danie podane w różnych odstępach czasu. Kiedy zostały zjedzone do połowy kebaby dotarło kolejne danie zapiekanka z makaronem. Tłusta gdzie dodatków było mało że wartość ich mogła wynieść 6 zł A cena zawyżona. Iiii uwaga kiedy tej zapiekanki była połowa dotarła moja ryba. Niestety była nie dobra bez przypraw I mam nadzieję że nie będę chora. Szczućce dostaliśmy czyste Ale brak na stoliku serwetek I przypraw. Przy toalecie śmierdziało spalonym tłuszczem... Jedynym słowem Masakraaaa.

Damian Lehmann

7 miesięcy temu Google Google Google Google Google 1/5

Nie polecam ryb u nich, nie dość że nie przyprawione to 3 osoby się struły. Kelner obiecał ryby małe z wagą około 25-30dkg a przyniósł po prawie 0,5kg. Pieczone ziemniaki nawet nie posolone, a talarki ziemniaczane w pół surowe. W połowie obiadu musieliśmy się upomnieć o zamówione z daniami napoje... Czystości też brak: koszyczek na sztućce ubrudzony jakimś sosem, serwetek brak więc nie ma nawet czym wytrzeć sztućców. 1 toaleta dla Pań i Panów a po takim jedzeniu ciężko wyczekać w kolejce.

Zylonka Kietlinska

6 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Polecamy serdecznie! Podczas całego pobytu jedliśmy tam z rodziną codziennie. Rybka bardzo dobra (nie oszukana) i jest to kawał dobrej ryby, pizza pierwsza klasa, burgery z chrupiącego kurczaka wyśmienite 👌 obsługa miła, szybka, w lokalu czysto i przyjemnie do tego Pan grający i śpiewający na żywo 🤗 ceny przyzwoite - polecam!

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: