Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Wilk Morski - Opis

Wilk Morski to jedna z nowszych propozycji na kulinarnej mapie Jarosławca. Elegancka restauracja położona jest na klifie, gwarantując swoim gościom niezwykłe widoki (obok niezapomnianego smaku świeżych ryb i owoców morza). Jeśli lubicie po dobrej kolacji godzinami wpatrywać się w morze... wybierzcie to miejsce! 

TRIPADVISOR TRAVELER RATING


Sprawdź opinię

Wilk Morski - Opinie

Marek Kotowski

6 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Polecam mule super :)

ADAM PIECHOCZEK

6 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Super obsługa.

Ktosia Samosia

6 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Polecam!

Daria W

7 miesięcy temu Google Google Google Google Google 1/5

Mimo, iż lokal jawi się jako lepszy od przeciętnej smażalni, wcale dużo lepszy nie jest. Słono wyceniony na 39zł makaron z owocami morza miał tych owoców najwyżej 5 na całą porcję. Ogromnym minusem i oszustwem okazała się "gorąca czekolada". W wielu miejscach natknęłam się na kryjące się pod tą nazwą kakao, ale jeszcze nigdy w życiu nie zaserwowano mi udającego czekoladę budyniu. Beznadzieja. Po zwróceniu obsłudze uwagi mój budyń wymieniono mi na 10x przesłodzone kakao. Znajomi, którzy zamówili "Fish and chips" nie wiadomo dlaczego otrzymali kompletnie różne porcje. Koleżanka na talerzu znalazła dwa mini paluszki dorsza, a kolega dostał trzy sporo większe kawałki ryby. Tutaj zatem Państwa zadowolenie zależy od szczęścia. Jest to w moim odczuciu niestety kolejny lokal nastawiony na jednorazowe oskubanie klienta.

Piotr Miturzyński

6 miesięcy temu Google Google Google Google Google 1/5

Potwierdzam opinie poprzedników. Na zamówienie czekaliśmy ponad 50 minut w tym czasie zostali obsłużeni Klienci którzy zamówili po Nas . Po tym czasie oznajmiliśmy, że lokal opuszczamy . Opryskliwe kelnerki próbowały bezczelnie zmusić nas do zapłaty za dania którego jeszcze nawet nam nie podano . Zamawiając sok z czarnej porzeczki oczekuję, że obsługa naleje go przy mnie . Dostałem nalany już w szklance i nie był to sok tylko nektar, to samo dotyczy wina. Nie polecam tego lokalu. Obsługa katastrofa .

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: