Dodaj obiekt Dodaj obiekt

U Braci - Opis

Ta rodzinna restauracja, prowadzona przez dwóch braci, to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Przestronny ogródek, przemiła obsługa, lokalizacja przy głównym deptaku, ale przede wszystkim zróżnicowane i smaczne jedzenie to gwarancja tego, że będziecie wspominać wizytę tutaj bardzo miło. 

U Braci - Opinie

franeskooo ontouuur.

6 miesięcy temu Google Google Google Google Google 2/5

Tak... To jeśli mam się wypowiedzieć będąc poproszonym przez Panią "ize" kelnerkę to się wypowiem. Załoga kelnerska na 6+ oceniam Pani Iza staje na baczność żeby klient był zadowolony ale co do dań zamówionych niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego. Nie doprawione dania , jedzenie jałowe , porcję małe, a do tego jeszcze nie dostaliśmy dania ,przez co ktoś musiał patrzyć przez kolejne 40minut jak jemy nie mając nic na stole . Żadnego przepraszam , żadnego zadość uczynienia. No nie polecam . Obok jest knajpa do której ludzie się układają w kolejkach i wiedzcie że nie bez przyczyny . Tutaj mogę dać co najwyżej 2gwiazdki za zaangażowanie kelnerki.

DevilMonday

6 miesięcy temu Google Google Google Google Google 2/5

Gdyby nie mega miła obsługa. Szczególnie pani która wyskoczyła do sklepu (niestety nie znam imienia) byłoby 1. Ryba kompletna mamałyga. Po halibucie jedno z nas dostało takich perturbacji że nie było w stanie kontynuować podróży.. frytki do rybki super chrupiące itd. ale ryba sama w sobie totalna porażka.. Jedno za słone drugie wcale.. po prostu żenada.. szczególnie że mało za jedzenie się nie płaci.. no i jeszcze jedno szkoda że nadmorska restauracja która ma kutry trochę dalej kupuję zwykle mrożonki bo tak to wyglądało i smakowało.. lekka żenada 🙂

Łukasz Stodulski

7 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Jedzenie jak zwykle pyszne ;) zdecydowanie polecam 👌

Kasia Kucharczyk

7 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Kelnerki Julka oraz Iza są super ;) obsługa rewelacyjna

Marecki

5 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Nic dodać nic ująć pyszne jedzenie.

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: