Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Sunrise - kuchnia włoska - Opis

Sunrise oferuje nie tylko świetną włoską pizzę i makarony, ale przede wszystkim fenomenalny widok na morze. Restauracja, dzięki swojemu położeniu na klifie, jest doskonałym miejscem na rodzinny obiad lub popołudniową kawę z ciastem. Znajduje się przy Placu Nadmorskim, tuż przy głównym zejściu na plażę (nr 4). 

TRIPADVISOR TRAVELER RATING


Sprawdź opinię

Sunrise - kuchnia włoska - Opinie

Dawid Szymaniak

3 tygodnie temu Google Google Google Google Google 1/5

Zamówiliśmy jedzenie do apartamentu. Dowóz tylko pod budynek (nie pod same drzwi). Okazało się, że jedzenie nie do końca zgadzało się z naszym zamówieniem. Zamiast ziemniaków w jednym z dań były frytki. W burgerze, którego zamówiłem dla siebie był blond włos i rzęsa (nie, to nie mogła być moja, bo nie wpadłaby sama pod bułkę). Surówki dodawane do obiadów nie powalają. Cena również nieadekwatna do tego co widzieliśmy na ulotce z której składaliśmy zmówienie. Szkoda, bo to jedyna (według pyszne.pl) restauracja która dowozi pod budynek na Słonecznej 10a. Jedyny plus to możliwość płatności kartą przy zamówieniu do domu.

Sven

tydzień temu Google Google Google Google Google 2/5

Mimo dość sporego zatłoczenia na wolne miejsce trzeba było trochę czekać, nie polecam tej restauracji gdyż cena nie odzwierciedla jakości jedzenie, makaron z łososiem jeszcze jest ok ale sam łosoś malizna, filet z kurczaka nie do pieczony i też mało jak za taką cenę. W sumie 4 dania i dwa piwa koszt 160zl toż to przegięcie w dodatku dziewczyna obsługująca kasę po prostu nie miła jak by łaskę robiła że tam jest i coś mówi.

Biały Kruk

tydzień temu Google Google Google Google Google 5/5

O lat przyjeżdżamy do Jarosławca i stołujemy się w Sunrice. Nie powiem, próbowaliśmy też w innych miejscach, ale to były jednorazowe wypady. Jezdzonko smaczne, piwko Kozel obowiązkowo, czysto i sympatycznie. Pamiętamy czasy kiedy leżąc na plaży muzyka z Sunrice umilała nam plażowanie "makarena, makarena bajla bajla ela ela" 😁😁😁Zawsze wracamy i nadal będziemy wracać, tylko trzymajcie ten poziom 💪😁👍👍👍. Podziękowania dla kuchni oraz całej obsługi, do zobaczenia za rok 👍😊

De

2 tygodnie temu Google Google Google Google Google 5/5

Świetny widok. Szybka dość obsługa mimo dużej ilości zamówień, możliwość jedzenia w ogródku z widokiem na morze. Obsługa wie co podaje i jak jest przyrządzane. Ryba jak zapowiedziana tak zrobiona tzn w panierce z mąki bez dziwnych i sztucznych we wzmacniacze smaku panierek. Dorsz, frytki, surówka z kiszonej kapusty - wszystko super. Jak na rybkę nad morzem to polecam. Nasza była pyszna! Wrócimy tu!

Arkadiusz Chabowski

miesiąc temu Google Google Google Google Google 1/5

Obsługa tregedia, tak jak by tam pracowali za karę... Jedzenie jak to w nadmorskich miejscowościach przystało 😅 brak kart przy stolikach samoobsługa, więc jak ktoś jest z dziećmi lepiej najpierw zamówić zanim się człowiek rozłoży bo może być problem przy większej ilości dzieci... Wyjątków nie ma na rodziny proszące o wyjątek...

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: