Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Bar Route 66 - Opis

Bar Route 66 to wyjątkowe miejsce na mapie Jarosławca, gdzie obok znakomitych burgerów parkują choppery, cruisery, motory sportowe. Warto spróbować również soczystego kurczaka z rożna. Do tego miejsca traficie bardzo łatwo - znajduje się przy głównym deptaku, na przeciwko Punktu Informacji Turystycznej. W sezonie letnim w lokalu odbywają się znakomite, bezpłatne koncerty! Gościli tu już m. in. Sebastian Riedel z zespołem Cree czy Chłopcy z Placu Broni. Burger w muzycznym towarzystwie smakuje jeszcze lepiej!

TRIPADVISOR TRAVELER RATING


Sprawdź opinię

Bar Route 66 - Opinie

Leszek Łukaszewski

4 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Piękna czysta miejscowość.Jarosławiec powinien otrzymać prawa miejskie.

Paweł Drózd

9 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Fajny klimat Ameryki. Dobry czas oczekiwania. Super burgery. Dobre frytki. Nugetsy mają w sobie mięso a nie ja np. w sieci na M. Nas obsługiwała bardzo ogarnięta Pani Julia (spytałem o imię na potrzeby tej opinii). Wie jak się powinno traktować klienta. Ta cała zgraja młodych ludzi w innych barach powinna się od niej uczyć. Zazdroszczę takiego pracownika. Tyle pozytywnej energii wykrzesane dla klientów mimo na pewno zmęczenia. Bardzo polecam bar.

MaKow

8 miesięcy temu Google Google Google Google Google 1/5

Jedzenie smaczne, a miejsce klimatyczne. Niestety więcej tu nie wrócę. Pani z obsługi powiedziała, że czekać będziemy 15-20 minut. Czekaliśmy godzinę, a w między czasie obsługa wydawała jedzenie klientom, którzy zamawiali dużo później od nas. Nie polecam.

Marcin Kwatek

8 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Zajebiste miejsce, przy głównym deptaku, motocykle parkujesz przy samym stoliku tak że zaglądają co jesz...😉 Mega klimatyczna knajpa, super obsługa, hamburgery - niebo w gębie! Jedne z najlepszych jakie jadłem w Polsce! Obowiązkowy punkt do odwiedzenia jak jesteś w pobliżu, jak nie to nic nie szkodzi... motocyklem nigdzie nie jest daleko 😎😉😆

Marcin

8 miesięcy temu Google Google Google Google Google 1/5

Jeden kelner, ludzie wychodzą po 10 minutach oczekiwania. Płatność tylko gotówką!

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: