Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Bar Route 66 - Opis

Bar Route 66 to wyjątkowe miejsce na mapie Jarosławca, gdzie obok znakomitych burgerów parkują choppery, cruisery, motory sportowe. Warto spróbować również soczystego kurczaka z rożna. Do tego miejsca traficie bardzo łatwo - znajduje się przy głównym deptaku, na przeciwko Punktu Informacji Turystycznej. W sezonie letnim w lokalu odbywają się znakomite, bezpłatne koncerty! Gościli tu już m. in. Sebastian Riedel z zespołem Cree czy Chłopcy z Placu Broni. Burger w muzycznym towarzystwie smakuje jeszcze lepiej!

TRIPADVISOR TRAVELER RATING


Sprawdź opinię

Bar Route 66 - Opinie

Autos Autos

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 1/5

Wzięliśmy polędwiczke z frytkami, czas oczekiwania na jedzenie prawie 2h po odebraniu zamówienia okazało się że skończyły się polędwiczki i są pomieszane z nugetssami ok. Po dotarciu do domu bo wzięliśmy na wynos i otwarciu myślałem że się rozplacze. Polendwiczki mini, nugetssy twarde nie dobre , frytek policzyć na palcach może z 7 szt masakra wogle się nie najedliśmy porcja jak dla małego dziecka żenada

Rafa fafa

3 tygodnie temu Google Google Google Google Google 1/5

Miejsce bardzo klimatyczne, ceny przyzwoite, obsługa przemiła. Tutaj kończą się miłe słowa, chwilę po płatności obsługa prawdopodobnie kompletnie zapomniała o naszym zamówieniu i dopiero po 30 min czekania i upomnieniu się, obsługa łaskawie podeszła i poinformowała, że zamówienie dostaniemy do 5 nim. Gdy już otrzymaliśmy okazało się, że burger jest śmieszne mały, mięso w nim jest spalone, z udka leją litry tłuszczu, jedynie frytki trzymały poziom jak za tą cenę. Pierwszy i ostatni raz.

ReilaSenpai

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Bardzo smaczne jedzonko w dobrej cenie (całkiem spore porcje w stosunku do ceny)! Klimat też super pasujący do nazwy baru — Route 66. Obsługa sympatyczna i pracowita:-) Blisko do morza i innych ciekawych miejsc. Podobało mi się i serdecznie polecam!!

Tomasz Widliński

miesiąc temu Google Google Google Google Google 1/5

Ceny z menu nie mają nic wspólnego z tym co jest na paragonie. Nabijają ludzi w butelkę tłumacząc że nie wymienili kart menu przy stolikach. Tylko czyja to jest wina klienta czy obsługi? Raczej klienta bo po zwróceniu uwagi nie usłyszałem nawet zwykłego przepraszam o zwrocie różnicy wynikających z ich błędu nie wspominając.

Joanna Dubaj

tydzień temu Google Google Google Google Google 5/5

Jak zwykle wszystko na najwyższym poziomie. Burgery PETARDA. Sosy, frytki i onion rings super. Dzieci uwielbiają wasze nagetsy. Jesteście obowiązkowym punktem który zawsze odwiedzamy w Jarosławcu. Sory za brak zdjęć, ale miałam tak na niego ochotę, że nie zdążyłam zrobić.

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: