Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Klaja Cafee - Opis

Klaja Cafee to najlepiej oceniana lodziarnia w Jarosławcu i najbliższej okolicy. Ta rodzinna kawiarnia od lat kręci lody według swojej receptury zapewniając swoim klientom niezwykłe doznania smakowe. Ogromny wybór smaków, piękna ekspozycja przy głównym deptaku, a do tego pyszne gofry i naprawdę uprzejma obsługa to tajemnice sukcesu tej kawiarni. Mająca swoje korzenie jeszcze w XX wieku lodziarnia od lat trzyma niezmiennie wysoki poziom.


UWAGA: słynie z ogromnych gałek, a rozmiar ½ to odpowiednik 2 gałek w większości nadmorskich lodziarni 😉

Klaja Cafee - Opinie

Zuzanna Sz

6 miesięcy temu Google Google Google Google Google 1/5

Każdy może popełnić błąd, ale dostać dwa razy z rzędu gofra ze zgniłymi malinami bez żadnej propozycji rekompensaty to już jest przesada! Obsługa nie wie co ma na stanie - przy mnie sprawdzali czy mają alkohol do kawy który widnieje na w połowie zasłoniętymi szyldzie z menu. Pytałam czy mają świeże maliny a otrzymałam dwa razy z grzybem ! Podali kawę nie wiedząc która jest która, więc ja wypiłam mocne espresso a mój mąż cappuccino z syropem który osiadł na dnie filiżanki. Wszystko byłoby okay gdyby chociaż jakaś chęć rekompensaty za maliny które miało zjeść 1,5 roczne dziecko !!! Nie polecam.

Rickardo S

5 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Smaczne lody, duże porcje, nie tzw. mikrokulki z chińskich łyżek do lodów ale naprawdę spore ilości. Bardzo smaczne gofry, kawa czynią, że będąc w Jarosławcu warto zahaczyć o to miejsce. Odpowiednia ilość miejsca na ogródku, czysto, miła obsługa. Polecam.

Mariusz Adamczyk

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Pani Zosia, właścicielka to "złota kobieta". Wielokrotnie gościła "Ewangelizację nadmorską", w tym dwukrotnie mnie. Miejsce godne polecenia, produkty świeże i smaczne! 🙂

PAX

6 miesięcy temu Google Google Google Google Google 1/5

Powiem tak : Poprosiliśmy o gofra z malinami. Za pierwszym razem dostaliśmy maliny z pleśnią. Poprosiliśmy o wymianę . Dostaliśmy z powrotem kolejnego gofra z malinami z pleśnią. Do tego kawy pomylone, obsługa bez pojęcia o stanie produktów. Na + że chociaż pieniądze oddali za gofra z pleśnią. Ale oczywiście bez „zadośćuczynienia” Nie polecam , nie polecam , nie polecam!

Michał Piaskowski

6 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Regularnie odwiedzamy obie kawiarnie w Jarosławcu. Lody są świetne, własnej produkcji (o co trudno w Jarosławcu i na wybrzeżu), gałki są dwa razy większe niż te z wielu lodziarni obok, gofry zawsze pyszne a obsługa bardzo miła i zawsze z uśmiechem. Polecam wszystkim to miejsce

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: