Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Wypożyczalnia rowerów i rowerów elektrycznych - Opis

Posiadamy największy asortyment nowoczesnych rowerów w okolicy.

Spośród wielu modeli łatwo dobrać jednoślad dla każdego członka rodziny. Mamy rowery miejskie i trekkingowe oraz nowość- TANDEM dla dwojga! Mamy w ofercie ROWERY ELEKTRYCZNE!!!

Udostępniamy również KASKI rowerowe, linki zabezpieczające, sakwy, PRZYCZEPKI dla dzieci oraz przyczepki dla psów.

Zadzwoń i dowiedz się czy mamy rower dla Ciebie - jesteśmy ludźmi z pasją, chętnie pomożemy dokonać odpowiedniego wyboru.

Ceny ustalane indywidualnie w zależności od ilości rowerów i długości wypożyczenia.

Wypożyczalnia rowerów i rowerów elektrycznych - Opinie

Marcin Lubiszewski

5 miesięcy temu Google Google Google Google Google 2/5

Niestety dostaliśmy ostatnie rowery, nie mieliśmy świadomości że rowery są puszczane bez serwisu. Przerzutki nie działają poprawnie, co chwilę przeskakiwał łańcuch, siodełka ruszały się na wszystkie strony, manetki przekrzywione tak że ciężko przerzucać, koło względem kierownicy przekrzywione, nie dało się przerzucić głównych przerzutek, brak dzwonków, hamulce w niektórych rowerów nie działały jak powinny, brak prawie hamowania. Wisienka była flak 20 km od wypożyczalni, niestety zestaw serwisowy nie był kompletny i woleliśmy co chwilę pompować. Jedynie daje gwiazdę wyżej ze względu na sympatyczna tam panią która rozwiązywała każdy problem od ręki. Przestroga dla wszystkich jeśli zobaczycie ostatnie 10 rowerów to idźcie dalej, to są te które już nikt nie chciał ze względu na ich stan. Rower musiał być odwieziony własnym autem 10km przed wypożyczalnia i to na własny koszt. Żadne pieniądze nie zostały zwrócone za to.

Anna Karolina

5 miesięcy temu Google Google Google Google Google 2/5

Zdecydowanie nie polecam tej wypożyczalni rowerów! Razem ze znajomymi wypożyczyliśmy rowery. Podczas jazdy w jednym rowerze złapaliśmy kapcia. Zestaw samonaprawczy nie zdał egzaminu. Zadzwoniłam do właściciela, aby po nas przyjechał. Dowiedziałam się, że jest na prywatnym wyjeździe i nie ma takiej możliwości. Także pracownik ponoć nie miał takiej możliwości. Całkowite lekceważenie klientów. Skoro właściciel wyjechał i nie było dostępnej opcji zwożenia uszkodzonych rowerów, to może powinien na te kilka dni zamknąć swój interes? Nie polecam!

Katarzyna M

5 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Skorzystaliśmy z dwóch rowerów. Może mogły pamiętać lepsze czasy, ale za 10zl/godzinę nie ma co narzekać :) wszystko sprawnie i miło. Spóźniliśmy się 5minut od zapłaconego czasu i nikt nam nie robił problemu. Trasa z 6i 4latkiem (oni na własnych rowerach) do Wici pokonana idealnie w 2godziny. Przy okazji był czas zobaczyć morze i pobawić się na placu zabaw w Wiciach.

Karolina Stępień

5 miesięcy temu Google Google Google Google Google 1/5

Dramat!! Rowery w fatalnym stanie technicznym, przerzutki nie wyregulowane, hamulce niesprawne. W razie usterki człowieku radź sobie sam bo nie istnieje coś takiego jak obsługa serwisowa. Za kilometry prowadzenia roweru z przebitą dentką ani zwrotu kosztów ani choćby głupiego przepraszam.

Agnieszka

5 miesięcy temu Google Google Google Google Google 2/5

Nie polecam! Rowery w złym stanie technicznym! Słabe hamulce, przerzutki nie działają poprawnie, a u mnie w rowerze było scentrowane koło nawet na prostej drodze czuć jakby się jechało po dziurach 🤦‍♀️

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: