Jarosławiec.pl

Dodaj obiekt Dodaj obiekt
Opis

...    

Opinie

Wojciech Beling

rok temu Google Google Google Google Google 4/5

Straże dzieci mają frajdę. Młodsze trochę gorzej. Oblsuga polsko-zagraniczna. Niektóre napisy po czesku. Atrakcje dla rożnego wieku. Niektóre dziwne jak łowienie rynek za 10 zł. Można coś przegryźć. Typu popcorn. Są tez zamki dmuchane w cenach kilku zlortych za pół godziny. Moim zdaniem powinno dać się przechodzić między nimi na jednym bilecie. Można nie trafić w taki, który się spodoba za pierwszym razem. Są tez kulki na wodzie, ale tez wielkie karozule jak karuzela z łabędziami czy mała kolejka górska. Cenowo nie jest źle. Każda atrakcja nie więcej niż 15 zł. Brak biletów całodniowych czy karnetów na wszystko. Wielkie zdziwienie - można płacić kartą. Nawet na stoisku z jedzeniem.

Andrzej L

9 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Jak to w wesołych miasteczkach, zabawa, i jeszcze raz zabawa. Dla dzieci frajda, ale i przecież dla dorosłych też jest to wielka frajda. A możliwości żeby się bawić w tym miasteczku są różne, jest w czym wybierać. Bawić się można na spokojnie, dla tych najmłodszych dzieci, jak też i bardziej szalone rozrywki, większa prędkość, to dla tych starszych dzieci i jak już wspominałem dla dorosłych. Można miło spędzić czas bawiąc się z dziećmi, i przypomnieć sobie młode lata.

Dominika paluszewska

rok temu Google Google Google Google Google 4/5

Bardzo polecam iść,super zabawa dla małych i dużych ❤️

Paulina K

6 miesięcy temu Google Google Google Google Google 4/5

Może się zakręcić w głowie i to porządnie ;)

Karol Buzalski

rok temu Google Google Google Google Google 5/5

Dużo atrakcji dla młodszych. Nie będę obniżać oceny ze względu na ceny poszczególnych atrakcji... Trzeba się przygotować na spory wydatek jeżeli masz więcej niż jedno dziecko i chcecie skorzystać przynajmniej z 3 atrakcji :-) np przejażdżka smokiem 10 zł

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: