Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Wesołe Miasteczko - Opis

Wesołe Miasteczko w Jarosławcu to sezonowa atrakcja zwykle dostępna w miesiącach lipiec-sierpień. Na sporym terenie możecie korzystać z kilkudziesięciu atrakcji, w tym 2-3 wysokich karuzel i tzw. diabelskich młynów. Najwyższa zapewnia widok na morze. Dostępne są atrakcje dla małych dzieci taki jak mała karuzela czy samochodziki.


Wesołe miasteczko w Jarosławcu - godziny otwarcia, cennik, jak dojechać

Wesołe miasteczko w Jarosławcu znajduje się przy ulicy Bałtyckiej, tuż przy drodze. Nie sposób go przeoczyć. 

Atrakcja dostępna jest w okresie wakacji letnich (zwykle od ok. 10. lipca do 20. sierpnia) w godzinach ok. 10:00 - 22:00.

Ceny atrakcji wahają się w granicach 10 - 25 zł.

Wesołe Miasteczko - Opinie

Ilona Dudziak

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 4/5

Dzieci były zadowolone ale dużo atrakcji pamięta czasy mojego dzieciństwa a było to bardzo dawno temu😁

Andrzej L

rok temu Google Google Google Google Google 5/5

Jak to w wesołych miasteczkach, zabawa, i jeszcze raz zabawa. Dla dzieci frajda, ale i przecież dla dorosłych też jest to wielka frajda. A możliwości żeby się bawić w tym miasteczku są różne, jest w czym wybierać. Bawić się można na spokojnie, dla tych najmłodszych dzieci, jak też i bardziej szalone rozrywki, większa prędkość, to dla tych starszych dzieci i jak już wspominałem dla dorosłych. Można miło spędzić czas bawiąc się z dziećmi, i przypomnieć sobie młode lata.

Cezary Baranowski

8 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Polecam serdeczne

Baszczol

8 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Polecam serdecznie

Wojciech Beling (Wojtas)

rok temu Google Google Google Google Google 4/5

Straże dzieci mają frajdę. Młodsze trochę gorzej. Oblsuga polsko-zagraniczna. Niektóre napisy po czesku. Atrakcje dla rożnego wieku. Niektóre dziwne jak łowienie rynek za 10 zł. Można coś przegryźć. Typu popcorn. Są tez zamki dmuchane w cenach kilku zlortych za pół godziny. Moim zdaniem powinno dać się przechodzić między nimi na jednym bilecie. Można nie trafić w taki, który się spodoba za pierwszym razem. Są tez kulki na wodzie, ale tez wielkie karozule jak karuzela z łabędziami czy mała kolejka górska. Cenowo nie jest źle. Każda atrakcja nie więcej niż 15 zł. Brak biletów całodniowych czy karnetów na wszystko. Wielkie zdziwienie - można płacić kartą. Nawet na stoisku z jedzeniem.

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: