Jarosławiec.pl

Dodaj obiekt Dodaj obiekt
Opis

...

Opinie

Grzegorz Moskwa

3 tygodnie temu Google Google Google Google Google 4/5

Fajna trasa dla początkujących maluchów, szkoda tylko że nie ma możliwości przejścia jej wraz z rodziciem. Bardzo miła i pomocna obsługa.

Monika Rusin

3 tygodnie temu Google Google Google Google Google 4/5

Trasy o 3 stopniach trudności, niezbyt długie i mało zróżnicowane. Miejsce idealne do spędzenia czasu wówczas gdy pogoda nie sprzyja plażowaniu.

Aga Dylewska

miesiąc temu Google Google Google Google Google 4/5

Wcale nie takie łatwe przeszkody jak czytałam we wcześniejszych recenzjach. Trzeba się trochę nagimnastykować. Córka lat 12 była na najwyższym. Zadowolona buzia świadczy, że jej się podobało.

Agnieszka Wieczorek

miesiąc temu Google Google Google Google Google 4/5

Park z trzema torami trudności. Każdy w cenie 25 zł. Przeszkolenie dla dzieci okej. Na koniec trasy dyplom że się udało przejść. Do czego mam zastrzeżenie to do tego, że po przeszkoleniu i wpuszczeniu dzieci na tor linowy nikt się nimi nie interesuje. Pracownicy siedzą przy wejściu kompletnie nie interesujące się uczestnikami. 😠

Halinka Halinka

miesiąc temu Google Google Google Google Google 5/5

Ciekawie zorganizowane tory przeszkód. Różny stopień trudnoścì. Dla młodszych, większych dzieci a nawet dorosłych. Przeszkolenie dziecka przed wejściem na tor przedstawione przez opiekunów w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Satysfakcja dziecka gwarantowana. Polecam

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: