Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Motylarnia i Papugarnia w Jarosławcu - Opis

Motylarnia i Papugarnia w Jarosławcu to część niewielkiego kompleksu rozrywkowego przy ul. Spacerowej na tzw. dolnym deptaku w Jarosławcu. To wspaniałe miejsce gdzie kolorowe, egzotyczne motyle i papugi usiądą na waszym ramieniu! Istnieje możliwość karmienia zwierząt, aby zwabić je do siebie. Wzdłuż ścieżki zwiedzania rozmieszczono przydatne informacje, które wzbogacą waszą wiedzę o egzotycznych mieszkańcach Jarosławca. Jeśli mimo tego będziecie głodni wiedzy, pomocna obsługa z chęcią udzieli dodatkowych informacji. W samej motylarni znajduje się również miejsce wylęgania motyli z poczwarek! W motylarni w Jarosławcu stworzono wyjątkowy mikroklimat tropikalny, dzięki któremu motyle czują się jak w domu i ochoczo latają po całym obiekcie. 


Motylarnia w Jarosławcu - godziny otwarcia

Motylarnia w sezonie letnim czynna jest od 9:00 do 20:00, a poza sezonem od 9:00 do 18:00


Cennik

  • bilet normalny - 15 zł
  • bilet ulgowy - 13 zł
  • 2 dorosłych i dziecko - 34 zł
  • 2 dorosłych i 2 dzieci - 42 zł 

TRIPADVISOR TRAVELER RATING


Sprawdź opinię

Motylarnia i Papugarnia w Jarosławcu - Opinie

antjasboy

5 miesięcy temu Google Google Google Google Google 2/5

Powiem to krótkimi słowami aby nie zabierać zbyt wiele czasu. Motylarnia 👍/ Papugarnia 👎 Motylarnia na tak! Wchodząc tam ma się wrażenie przekroczenia bramy do magicznej krainy, po przekroczeniu progu od razu jesteśmy otoczeni przez gromady motyli a klimat samego miejsca przypomina tropikalną krainę. Papugarnia na nie!!!! Zwierzęta wyglądają na zmęczone i nieszczęśliwe. Natrętni turyści wciskają im jedzenie do dzióbków, którego papugi wyraźnie nie chcą i pragnęły by być zostawione w spokoju. Wkraczając tam czułem się jak intruz i robiłem sobie wyrzuty sumienia, że również jestem jednym z tych turystów, który zakłóca spokój tych magicznych stworzeń.

Daniel Nowak

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Byliśmy w połowie października i okazało się że motylarnia jest czynna od maja do września. Córka nie była tym faktem zachwycona bo uwielbia motyle. Niestety na stronie nie ma w ogóle o tym wzmianki. Papugarnia fajna, wiele różnych papug, mają nawet 1 Arę. Jedyny minus za to że nie było tam za ciepło.

Darek Turczyk

miesiąc temu Google Google Google Google Google 5/5

Niestety motylarnia nie była czynna, ale papugarnia jak zawsze super!

Dawid Tieru Saworski

4 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Polecam, mały obiekt, a lepiej niż w zoo, śmieszne papugi zainteresowane odwiedzającymi, szczególnie uważać na odstające rzeczy na ciuchach, które lubią gryźć :)

Robert K

5 miesięcy temu Google Google Google Google Google 3/5

Cóż, nie jesteśmy do końca zadowoleni z wizyty w tym miejscu. Największe rozczarowanie - wszędzie jest to reklamowane jako "Motylarnia i Papugarnia", natomiast na miejscu okazuje się że bilety trzeba kupić osobno do Motylarni i osobno do Papugarni, co przy 6 osobowej rodzinie robi już spory koszt (do Papugarni jest to 70 zł z biletami ulgowymi). Zrezygnowaliśmy z Motylarni z powodu jak wyżej i chyba źle zrobiliśmy bo o godzinie 14 kiedy byliśmy oglądać papugi były one już mocno najedzone poprzednimi ekipami i miały krótko mówiąc "wyjechane" na wszystkich odwiedzających, mało która chciała usiąść na ręce albo nawet jeść karmę, za którą trzeba również osobno zapłacić 2 zł (!). Najczęściej kiedy ktoś wyciągał do nich rękę to gryzły dziobami (te większe mają już całkiem sporo siły w dziobach) i odfruwały w inne miejsce. Może wizyta wcześnie rano wyglądała by inaczej. Średnio polecam. Pozdrawiam.

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: