Jarosławiec.pl

Dodaj obiekt Dodaj obiekt
Opis

...

TRIPADVISOR TRAVELER RATING


Sprawdź opinię

Opinie

Michał Rybski

5 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Byliśmy przedwczoraj w papugarni a dziś w motylarni w składzie 2+2 (dzieci 5 i 3 lata). Papugarnia: Wrażenia bardzo ciekawe:) Pani z obsługi wytłumaczyła, w czym rzecz, zachęciła dzieci, poopowiadała. W środku Pan zorientowany i zaznajomiony z papugami, poproszony - a często i nie - pomaga w interakcjach z ptakami. Mimo popołudniowej pory ptaki dość ciekawskie i chętne do współpracy:) jeśli chodzi o dzieci - polecam koszulkę z długim rękawem. Papugi mają ostre pazurki i mogą zrazić dzieci jakimś drobnym zadrapaniem:) zachęcam do ubranie koszulki we wzorki - ja miałem z ananasami, ptaki często na mnie gościły:) mocno polecam - 30 minut bardzo ciekawego czasu:) Motylarnia: polecam godziny poranne. Motyle bardzo aktywne. 5-latkę trudno było z tamtąd wyciągnąć. Część motyli płochliwa, ale część daje się zaprosić na rękę lub siada na odzież, głowę:) Pamiętać trzeba, że w motylarni panuje mocno tropikalny klimat - co zrozumiałe w kontekście aktywności motyli - zwracam uwagę, by założyć raczej lżejszą garderobę :) Bardzo polecam, dla rodzin to świetne miejsce!:)

Michał Rybski

5 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Byliśmy przedwczoraj w składzie 2+2 (dzieci 5 i 3 lata). Wrażenia bardzo ciekawe:) Pani z obsługi wytłumaczyła, w czym rzecz, zachęciła dzieci, poopowiadała. W środku Pan zorientowany i zaznajomiony z papugami, poproszony - a często i nie - pomaga w interakcjach z ptakami. Mimo popołudniowej pory ptaki dość ciekawskie i chętne do współpracy:) jeśli chodzi o dzieci - polecam koszulkę z długim rękawem. Papugi mają ostre pazurki i mogą zrazić dzieci jakimś drobnym zadrapaniem:) zachęcam do ubranie koszulki we wzorki - ja miałem z ananasami, ptaki często na mnie gościły:) mocno polecam - 30 minut bardzo ciekawego czasu:)

Piotr Lasek

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Przez chwile można sie poczuć jak w tropikalnej dżungli obcując z tymi pięknymi ptakami. Warto odwiedzić to miejscie.

Michał Izdebski

5 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Byłem w Motylarnii, atrakcją mnie mega zaskoczyła. Nie spodziewałem się w takim niepozornym miejscu tak świetnej atrakcji. Pięknie urzadzone miejsce wraz z mnóstwem kolorowych motyli. Motyle były jak dla mnie wielkie i można było zobaczyć jak się pożywiają swoją rurka gdy spijają sok z owoców. Obsiadają ludzi lub ślicznie latają.

Wioletta Józwiak

4 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Dobre miejsce na spędzanie czasu z rodziną

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: