Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Motylarnia i Papugarnia w Jarosławcu - Opis

Motylarnia i Papugarnia w Jarosławcu to część niewielkiego kompleksu rozrywkowego przy ul. Spacerowej na tzw. dolnym deptaku w Jarosławcu. To wspaniałe miejsce gdzie kolorowe, egzotyczne motyle i papugi usiądą na waszym ramieniu! Istnieje możliwość karmienia zwierząt, aby zwabić je do siebie. Wzdłuż ścieżki zwiedzania rozmieszczono przydatne informacje, które wzbogacą waszą wiedzę o egzotycznych mieszkańcach Jarosławca. Jeśli mimo tego będziecie głodni wiedzy, pomocna obsługa z chęcią udzieli dodatkowych informacji. W samej motylarni znajduje się również miejsce wylęgania motyli z poczwarek! W motylarni w Jarosławcu stworzono wyjątkowy mikroklimat tropikalny, dzięki któremu motyle czują się jak w domu i ochoczo latają po całym obiekcie. 


Motylarnia w Jarosławcu - godziny otwarcia

Motylarnia w sezonie letnim czynna jest od 9:00 do 20:00, a poza sezonem od 9:00 do 18:00


Cennik

  • bilet normalny - 15 zł
  • bilet ulgowy - 13 zł
  • 2 dorosłych i dziecko - 34 zł
  • 2 dorosłych i 2 dzieci - 42 zł 

TRIPADVISOR TRAVELER RATING


Sprawdź opinię

Motylarnia i Papugarnia w Jarosławcu - Opinie

Ryszard D.

miesiąc temu Google Google Google Google Google 5/5

Wśród pomorskich lasów, droga kręta, niczym górska do miejsca urokliwego wiedzie, ..do Elektrowni, jednej z trzech w kraju. . Do parkingu w Żydowie dojazd dogodny, jest w lesie, nad sztucznym kanałem. Jadąc do pięknej Ustki, na północ chociaż można i od miasta Darłowa. . Od leśnego parkingu do korony, to zaledwie kilka minut drogi .. Nie utrudzisz się zbytnio marszem, za to dobrze rozprostujesz nogi. . Elektrownia szczytowo-pompowa, niby niewiele dla energetyki wnosi. Ja jednak już wiem, że tylko pozornie, ot przykład, po awarii bełchatowskiej. . Z korony obiektu oszałamia widok .. na znajdujące się w dole jezioro, kiedyś wyryte jęzorem lodowca, teraz oddające swe wody Elektrowni. . Widok do dołu, na jezioro zachwyca, chociaż rażą w nim ..linie energetyczne. No cóż, nie jesteśmy tu w jakimś Parku, lecz na potężnych instalacjach Elektrowni. . A więc, zaświadczam Ci Czytelniku miły, poświęć temu co najmniej półtorej godziny. Utrudzony jazdą, piękny unikat zobaczysz, kości rozprostujesz, ducha pięknem nasycisz.

Anonim Anonim

2 tygodnie temu Google Google Google Google Google 1/5

Nie polecam pracy tam dziewczyny przyjeżdżają po kilku dniach jadą do domu. Słaba atmosfera traktują bardzo słabo nowe osoby. . Naprawdę nie polecam. Szef za każdym razem patrzy na kamery co robisz jeżeli coś się zepsuje od razu przychodzi i widzi to. Pierwsze dni próbne są za darmo. Dziewczyny, które pracują kilka sezonów zamiast Pomóc to wymądrzają się jakie nie są dobre. Pracodawca przez telefon tak pięknie opowiada jak jest super a jak tam przyjeżdżasz to obóz przetrwania nie polecam nikomu tej pracy na olx wszystko pięknie :D

Olga Sarnowska

miesiąc temu Google Google Google Google Google 5/5

Cudowne miejsca dla miłośników przyrody i zwierząt. ☺️ Piękne okazy motyli oraz piękne papugi sprawiają, że chce się tam zostać jak najdłużej. Przemiłe Panie, które potrafią wiele powiedzieć o oglądanych osobnikach. Nawet udało się ściągnąć z gałązek Szafirka (ARA) i Pani która tego dokonała dała Nam Go również potrzymać. 2 lata wstecz nie schodził w ogóle i można Go było jedynie pooglądać. ☺️ Zachęcam serdecznie do odwiedzania zarówno motylarni jak i papugarni w Jarosławcu. Gwarantuję wspaniałe wrażenia.

Agnieszka Szajda

miesiąc temu Google Google Google Google Google 5/5

Motylarnia i papugarnia zdecydowanie warte zobaczenia. Pół godziny mija nie wiadomo kiedy, choć przyznam, że u motyli jest bardzo ciepło i duszno. Papug jest mnóstwo, wszystkie kolorowe, duże, małe, chętnie siadają na człowieka i jedzą przysmaki, które dostaje się na wejściu (przy zakupie biletu łączonego do motylarni i papugarni). Obsługa jest sympatyczna i chętnie dzieli się wiedzą, pomaga. Motyli też jest mnóstwo, nigdy nie widziałam tylu różnych gatunków a to nie pierwsza motylarnia, w której byłam. Trzeba być bardziej cierpliwym niż z papugami, ale też siadają na człowieka. Polecam!

Aleksandra Chyla

w ostatnim tygodniu Google Google Google Google Google 5/5

Gwiazdki dla motylarnia. Dużo motyli, bardzo aktywnych, można zrobić fajne zdjęcia, bo siadają na ludziu masowo. Warto ubrać się w jaskrawe kolory. W ramach biletu można przebywać w motylarnia 30 minut. W papugarni nie byłam, więc nie mogę ocenić, natomiast przyległy labirynt luster odradzam - strata pieniędzy. Czas przejścia labiryntu 2 minuty

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: