Jarosławiec.pl

Dodaj obiekt Dodaj obiekt
Opis

...

TRIPADVISOR TRAVELER RATING


Sprawdź opinię

Opinie

Michał Rybski

2 tygodnie temu Google Google Google Google Google 5/5

Byliśmy przedwczoraj w papugarni a dziś w motylarni w składzie 2+2 (dzieci 5 i 3 lata). Papugarnia: Wrażenia bardzo ciekawe:) Pani z obsługi wytłumaczyła, w czym rzecz, zachęciła dzieci, poopowiadała. W środku Pan zorientowany i zaznajomiony z papugami, poproszony - a często i nie - pomaga w interakcjach z ptakami. Mimo popołudniowej pory ptaki dość ciekawskie i chętne do współpracy:) jeśli chodzi o dzieci - polecam koszulkę z długim rękawem. Papugi mają ostre pazurki i mogą zrazić dzieci jakimś drobnym zadrapaniem:) zachęcam do ubranie koszulki we wzorki - ja miałem z ananasami, ptaki często na mnie gościły:) mocno polecam - 30 minut bardzo ciekawego czasu:) Motylarnia: polecam godziny poranne. Motyle bardzo aktywne. 5-latkę trudno było z tamtąd wyciągnąć. Część motyli płochliwa, ale część daje się zaprosić na rękę lub siada na odzież, głowę:) Pamiętać trzeba, że w motylarni panuje mocno tropikalny klimat - co zrozumiałe w kontekście aktywności motyli - zwracam uwagę, by założyć raczej lżejszą garderobę :) Bardzo polecam, dla rodzin to świetne miejsce!:)

Tomasz P.

tydzień temu Google Google Google Google Google 5/5

Polecam wszystkim odwiedzić to miejsce! Papugi bardzo wdają się w interakcję co umila pobyt. Nie sądziłem, że będzie tak fajnie. Jeszcze raz gorąco polecam!

Leszek B

tydzień temu Google Google Google Google Google 5/5

Bardzo pozytywne wrażenia po odwiedzeniu papugarni. Choć jeden ptak dziobnął mnie dość mocno w dwóch miejscach, ale uważam, że miejsce warte odwiedzenia. Córce bardzo się podobało.

IRapeYourMind

3 tygodnie temu Google Google Google Google Google 5/5

Fantastyczne miejsce pełne zaskakująco pięknych zwierząt ;). Zarówno w papugarni jak i motylarni obsługa bardzo uprzejma. W motylarni bardzo ciepło i sucho (ok 30 stopni), ale aktywność zwierząt zdecydowanie to wynagradza. Okazów jest bardzo dużo i wszystkie są bardzo blisko, w dodatku przewodnicy chętnie obdarzają zwiedzających ciekawostkami. Podobnie w papugarni, chociaż tam już zdecydowanie mniej tropikalnie ;). Bilety w jednym I drugim obiekcie ograniczone czasowo (30 minut), ale jest to wystarczający czas na spotkanie większości zwierząt w tych miejscach. W dodatku w przystępnej cenie, jak na popularność podobnych obiektów. Zdecydowanie warte polecenia!

Jacek Gryka

tydzień temu Google Google Google Google Google 4/5

Frajda dla młodszych i starszych. Kto nie ma lęku powinien to zobaczyć i poczuć na sobie papuzi pazur.

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: