Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Stajnia koni Horyzont w Jarosławcu - Opis

Nieprzypadkowo w nazwie tej stajni pojawia się słowo "Horyzont"  - to jedna z nielicznych, a może nawet jedyna w Polsce, stajnia z widokiem na morze! Atrakcja przeznaczona jest zarówno dla osób początkujących, które chcą pierwszy raz dosiąść konia lub kucyka jak i zawodowego dżokeja.  Profesjonalna infrastruktura obejmuje nową halę, nowoczesne boksy, siodlarnię i zewnętrzne padoki z widokiem na morze.

Stajnia jest częścią kompleksu wypoczynkowo-jeździeckiego, na terenie którego dostępny jest parking. Stajnia koni Horyzont w Jarosławcu - Opinie

Andrzej Firley

6 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Super polecam, fajne miejsce, super ludzie i zwierzaki.Ktos kto kocha konie napewno się tam odnajdzie. Miejsce nie dla ludzi którzy myślą że koń to rower czy inna hulajnoga a gdy zlecą z konia to ojejku dlaczego nie bylo materacy w kolo albo 17 instruktorów-łapaczy (nie dla idiotów). Dla ludzi :)

Emilia Czerniejewska

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Spełnili córki marzenie o galopie po plaży na koniu. Polecam .

Katarzyna M.

4 miesiące temu Google Google Google Google Google 3/5

Teren po plaży trwa ok. 1h. I kosztuje 100zł. Trudno powiedzieć czy warto?

Grzegorz, Edyta i Oliwia Rzeczkowscy

5 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Pierwsze wrażenie naprawdę bardzo dobre. Wszystko wygląda naprawdę na wysokim poziomie. Przepiękne Konie. W połączeniu z bliskością morza daje jak najbardziej pozytywną opinię.

Patrycja

5 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Super, piękna i zadbana stajnia, bardzo miły i pomocny personel:) Konie bardzo spokojne, ani razu się nie spłoszyły. Teren minął w przyjemnej atmosferze, polecam każdemu!

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: