Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Stajnia koni Horyzont w Jarosławcu - Opis

Nieprzypadkowo w nazwie tej stajni pojawia się słowo "Horyzont"  - to jedna z nielicznych, a może nawet jedyna w Polsce, stajnia z widokiem na morze! Atrakcja przeznaczona jest zarówno dla osób początkujących, które chcą pierwszy raz dosiąść konia lub kucyka jak i zawodowego dżokeja.  Profesjonalna infrastruktura obejmuje nową halę, nowoczesne boksy, siodlarnię i zewnętrzne padoki z widokiem na morze.

Stajnia jest częścią kompleksu wypoczynkowo-jeździeckiego, na terenie którego dostępny jest parking. Stajnia koni Horyzont w Jarosławcu - Opinie

Piotr Firley

tydzień temu Google Google Google Google Google 5/5

Super polecam, fajne miejsce, super ludzie i zwierzaki.Ktos kto kocha konie napewno się tam odnajdzie. Miejsce nie dla ludzi którzy myślą że koń to rower czy inna hulajnoga a gdy zlecą z konia to ojejku dlaczego nie bylo materacy w kolo albo 17 instruktorów-łapaczy (nie dla idiotów). Dla ludzi :)

Przemysław Wojciechowicz

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Bardzo polecam Stajnie Koni "Horyzont", a szczególnie Panią Agnieszkę, która z wielkim sercem i zaangażowaniem wiele uczy jazdy konnej. Pani Agnieszka jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Córka się wiele nauczyła i miała być tylko jedna jazda a tak się spodobało, że byliśmy więcej i w przyszłym roku raczej będziemy w Jarosławcu to obowiązkowo znów odwiedzimy "Horyzont". Córka bardzo poleca Panią Agnieszkę !! :)

Janusz Polaszewski

w ostatnim tygodniu Google Google Google Google Google 5/5

Bardzo fajne, spokojne miejsce. Na naukę jazdy konnej trzeba się umówić telefonicznie, od 16 do 19 można pojeździć w kółeczko bez umawiania. Dwa okrążenia = 10,- zł.

Joanna Pfeifer

miesiąc temu Google Google Google Google Google 5/5

Bardzo podobało nam się podejście trenerki do dzieci. Syn jeździł wcześniej, ale tu dostał dużo uwag, za które dziękujemy. Dobre podejście do dzieci. Nie odmawiają też jazdy 10min. Generalnie poczekasz - pojedziesz.

Przemysław Jendraszyk

miesiąc temu Google Google Google Google Google 5/5

Super miejsce. Instruktorki cierpliwe, pomocne i bardzo miłe. Córka wniebowzięta. Trzeba się wcześniej umówić na jazdę, tak z marszu nie da rady. Polecam.

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: