Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Stajnia koni Horyzont w Jarosławcu - Opis

Nieprzypadkowo w nazwie tej stajni pojawia się słowo "Horyzont"  - to jedna z nielicznych, a może nawet jedyna w Polsce, stajnia z widokiem na morze! Atrakcja przeznaczona jest zarówno dla osób początkujących, które chcą pierwszy raz dosiąść konia lub kucyka jak i zawodowego dżokeja.  Profesjonalna infrastruktura obejmuje nową halę, nowoczesne boksy, siodlarnię i zewnętrzne padoki z widokiem na morze.

Stajnia jest częścią kompleksu wypoczynkowo-jeździeckiego, na terenie którego dostępny jest parking. Stajnia koni Horyzont w Jarosławcu - Opinie

Przemysław Wojciechowicz

4 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Bardzo polecam Stajnie Koni "Horyzont", a szczególnie Panią Agnieszkę, która z wielkim sercem i zaangażowaniem wiele uczy jazdy konnej. Pani Agnieszka jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Córka się wiele nauczyła i miała być tylko jedna jazda a tak się spodobało, że byliśmy więcej i w przyszłym roku raczej będziemy w Jarosławcu to obowiązkowo znów odwiedzimy "Horyzont". Córka bardzo poleca Panią Agnieszkę !! :)

Przemysław Jendraszyk

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Super miejsce. Instruktorki cierpliwe, pomocne i bardzo miłe. Córka wniebowzięta. Trzeba się wcześniej umówić na jazdę, tak z marszu nie da rady. Polecam.

Joanna Ciupak

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Super przygoda. Spełnione marzenie córki -galop po plaży. Świetna kadra i bardzo przyjazna atmosfera. Kiedyś z pewnością przyjedziemy na dłużej .

Piotr Chmielecki

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 4/5

Przyjemne miejsce by dzieci mogły zacząć przygodę z końmi. Byliśmy 3 razy, jedna Pani niezbyt uprzejma w kontakcie.

Małgorzata Ratajska

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Fajna stajnia, mile panie córka spełniła wkoncu marzenie o galopie po plaży. Polecam.

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: