Jarosławiec.pl

Dodaj obiekt Dodaj obiekt
Opis

...

Opinie

Halinka Halinka

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Wspaniałe, świetnie wyposażone i prowadzone "muzeum rybołówstwa". Ogromna ilość pięknie utrzymanych eksponatów gromadzonych przez zalożyciela. Widać wielką pasję i zamiłowanie do Morza, rybołówstwa i wszystkiego co się z tym wiąże. Byliśmy oczarowani. Oprowadzał nas młody syn założyciela, aczkolwiek niesamowicie zorientowany i z ogromną wiedzą. Opowiada i podaje życiowe doświadczenia ludzi morza. W czasie projekcji filmów można przeżyć połów dorsza i zobaczyć ludzką pokorę wobec natury. Ogromny szacunek dla pana założyciela i syna. Szczerze polecam odwiedzenìe tego miejsca.

Konrad

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Zaskoczenie. Mega pozytywne. Chyba najciekawsze muzeum rybackie na polskim wybrzeżu. A może nawet nie tylko na polskim. Miejsce stworzone z pasji i chęci dzielenia się z innymi. Takie prawdziwe i bardzo namacalne. Bez zbędnego zacięcia i muzealnego sznytu. Bardzo dużo eksponatów i każdy ma jakąś historię. Każdy powoduje chęć zadawanie pytań. I najlepsze że na te pytania dostaniemy odpowiedzi. Fachowe, konkretne i poparte własnym doświadczeniem. Naszym przewodnikiem okazał się syn założyciela i to też było super. Dużo konkretnej wiedzy i własnych doświadczeń pomimo młodego wieku. Ale jeśli ktoś uczy się w tym kierunku to nie dziwne. Tak trzymać 👍 Koniecznie odwiedzajcie a dowiecie się jak i skąd biorą się te wszystkie ryby w knajpach 😉

Bartek Dymek

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 4/5

Warto posłuchać ciekawych opowieści. Zwłaszca, że historia rybołówstwa kończy się na naszych oczach.

Dagmara Sowińska

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Super miejsce dla dzieci i rodziców :) Miejsce stworzone z pasji i zawodowej wiedzy o rybołówstwie:) Serdecznie polecam:)

Sława Pietrzyk

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Wielka pasja ludzi którzy stworzyli to miejsce, ludzi pełnych ciepła i gościnności

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: