Jarosławiec.pl

Dodaj obiekt Dodaj obiekt
Opis

...

TRIPADVISOR TRAVELER RATING


Sprawdź opinię

Opinie

Magdalena Kaczmarek

w ostatnim tygodniu Google Google Google Google Google 5/5

Super miejsce na wypoczynek, miła obsługa, jedzenie smaczne i urozmaicone - każdy znajdzie coś dla siebie, baseny super, strefa wellnes również. Polecam :)

Karol Kmiecik

11 miesięcy temu Google Google Google Google Google 3/5

Przereklamowane i nastawione na dodatkowy zysk... O godzinie 11 brak możliwości zakupienia całodniowego biletu jedynie możliwość zakupu 1,5 godziny za jedyne 45 złoty.... Kolejnego dnia zakupiliśmy bilet całodniowy za 65 zł osoba.... Atrakcji za wiele nie ma jak na tą cenę.... Świetny dodatek dla gości hotelowych.... dla osób z zewnątrz nie warty swojej ceny.... :)

Grzegorz Radajewski

rok temu Google Google Google Google Google 3/5

Ceny kosmiczne atrakcje przereklamowany, chłodny dzień cześć zewnętrzna nieczynna szafki na cenne rzeczy płatne, za taką cenę biletu wstępu, szafka na cenne rzeczy i parking powinny być w cenie, zdjęcia w reklamach optycznie powiększone. Największy plus to bardzo mili ratownicy, bardzo uprzejmi i pomocni

MrSwirek1977 .

rok temu Google Google Google Google Google 1/5

Strasznie drogo i do tego wprowadzają w błąd klientów. Dla nich każda twoja stracona minuta to ich zysk. Niestety właściwe informacje można przeczytać dopiero przy wyjeździe. Wcześniej są niewidoczne, a słowa przepraszam i tak słono kosztują.

Aldona

9 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Jest to jedyne takie miejsce w Polsce. Czas zagospodarowany od rana do wieczora. Jedzenie przepyszne, niesamowity wybór, wino, piwo, drinki. Baseny zewnętrzne I wewnętrzne, jacuzzi, sauny.Obsluga bardzo miła. Codziennie zabiegi rehabilitacyjne.Niedaleko morze z przepiękną plażą. Byliśmy drugi raz I napewno tam wrócimy.

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: