Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Aquapark w Jarosławcu - Opis

Aquapark w Jarosławcu to jeden z największych, częściowo odkrytych parków wodnych nad Bałtykiem. Moc atrakcji wodnych, strefy wellness i szeroka oferta gastronomiczna zapewnią cały dzień świetnej zabawy dla całej rodziny! Aquapark w Jarosławcu jest częściowo zadaszony, a zatem można tam wybrać się również podczas deszczowej pogody. Kompleks tworzą podgrzewane baseny zewnętrzne i wewnętrzne o łącznej powierzchni lustra wody 1700 m², a także grota z łaźnią parową i wodospadami oraz gabinety spa.  Rozrywkę zapewnia a 10 zjeżdżalni wodnych: 6 zewnętrznych i 4 wewnętrzne. Wśród nich znajdziecie zakręconą rurę, wyboistą rurę, dwie zjeżdżalnie dla dzieci, trzy do wyścigów, a także szeroki ślizg dla kilka osób jednocześnie! 


Baseny zewnętrzne

2 z basenów zewnętrznych nie są głębokie mają bowiem od 1,2 do 1,35 m, a dodatkowo nad bezpieczeństwem gości czuwają ratownicy. Wśród atrakcji basenów zewnętrznych znajdziecie masaż karku, gejzery powietrzne, grzybka i leżanki rurowe z masażem. Aquapark w Jarosławcu oferuje także niebywałą atrakcję jaką jest ogromny basen (770 m²) ze... sztuczną falą! Basen ten charakteryzuje się dodatkowo łagodnie opadającym dnem, obniża się od 0 aż do 1,6 m. 


Baseny wewnętrzne

Dla najmłodszych przygotowano wewnętrzny basen o głębokości 25 cm otoczony baśniowymi drzewami i atrakcjami wodnymi dla dzieci. Na starszych gości czeka rwąca rzeka, basen o długości 55 metrów z dwoma zjeżdżalniami i masażem karku na 3 sposoby.


Aquapark w Jarosławcu - jak dotrzeć, parking

Aquapark w Jarosławcu znajduje się na terenie resortu Panorama Morska przy ulicy Letniskowej 10. Dojazd asfaltową drogą. Płatny parking znajduje się przy aquaparku. Można skorzystać również z płatnych parkingów, które oferują kwatery prywatne po drugiej stronie ulicy.


Cennik i godziny otwarcia aquaparku w Jarosławcu

Aquapark jest czynny w sezonie letnim codziennie w godzinach 09:00 - 20:00.  

Ceny w sezonie letnim i majówkę:


wejście od godziny 9:00

  • os. indywidualne 1,5h - 35 zł
  • os. indywidualne 2.5h - 45 zł


wejście od godziny 10:00

  • os. indywidualne 1,5h - 45 zł
  • os. indywidualne 2.5h - 55 zł


os. indywidualne - wejście bez ograniczeń czasu

  • wejście do 9:00 - 65 zł
  • wejście od 16:15 - 55 zł
  • wejście od 17:30 - 45 zł
  • wejście od 18:00 - 35 zł


Poza sezonem wakacyjnym aquapark jest nieczynny dla gości z zewnątrz (spoza resortu ośrodka). 


Warto pamiętać

W aquaparku w Jarosławcu (będącym częścią resortu Panorama Morska) niektóre atrakcje mogą być dostępne tylko dla gości hotelowych lub po doładowaniu karty przedpłaconej. Obowiązują również dodatkowe opłaty np. za każde otwarcie szafki na ubrania czy cenne rzeczy. Obowiązują również dopłaty za przekroczenie wykupionego limitu czasu. Mając na uwadze powyższe w aquaparku w Jarosławcu z pewnością spędzicie wspaniały, rodzinny dzień!Informacje aktualizowane w 2020 roku. Redakcja Jarosławiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich bieżącą aktualność. Zdjęcia prezentacji atrakcji pochodzą ze strony panorama-morska.pl.

TRIPADVISOR TRAVELER RATING


Sprawdź opinię

Aquapark w Jarosławcu - Opinie

PolakGamesYT

miesiąc temu Google Google Google Google Google 2/5

Ośrodek z roku na rok droższy po kilkaset złotych. Wyjechałem tam 5 lat temu i było świetnie bogaty szwedzki stół, zabawy dla dzieci, duży teren, 2 lata temu dali sale z konsolami, według mnie najlepszy był ten aquapark SUPER. Lecz teraz jest podobno zamknięty przez pandemię. TERAZ NAPRAWDĘ NIE OPŁACA SIĘ TAM JEŹDZIĆ my za dorosłego i dziecko z niepełnosprawnością na wakacje z turnusem rehabilitacyjnym płaciliśmy 3-3,5 tysiąca, teraz ceny przekraczają AŻ 4,5-5 tysiąca! NIEPOLECAM

Gyrga

8 miesięcy temu Google Google Google Google Google 3/5

Fajna odskocznia od plażingu, atrakcji nie za dużo po 2.5 godz miałem dość.Dobrze ze nie brałem innego biletu. Pan z ochrony przy wejściu miły i kulturalny wszystko tłumaczył. Trudno znaleźć miejsce pod daszkiem, porzucane ręczniki na leżaki i przez dwie godz. nikogo nie widać czyli goście hotelowi przed otwarciem zajmują miejsca i łaskawie przyjdą kiedy im się zachce, buractwo takie jak na plaży. Cena wysoka na takie małe Atrakcje no ale nikt nikogo nie zmusza. Raczej już tam nie zawitam i nikomu nie polecę tego miejsca.

Patrycja Kościańska

8 miesięcy temu Google Google Google Google Google 1/5

Żenada. Po pierwsze. Basen wewnątrz tylko dla gości hotelowych. Po drugie. Każde otwarcie szafki na cenne rzeczy 5 zł. Za każdym razem. Stanie w kolejce 5 minut tylko po to żeby nas Pani poinformowała, że to bar dla gości hotelowych. 2 małe baseny i jakieś kilka zjeżdżalni. Cena zdecydowanie za duża, wszystko nastawione na zarobek, obsługa chamska, niczym obrażone nastolatki, kolejki ogromne. Po prostu nie warto. Przereklamowane.

Krystian Bartz

8 miesięcy temu Google Google Google Google Google 1/5

Dziś byłem z rodziną i tak ogólnie to fajne miejsce ale nie będąc gościem hotelu tylko osobą z zewnątrz nie możesz korzystać z atrakcji w środku obiektu ze względu na wirus który jest od jakiegoś czasu z nami tylko goście hotelowi mogą i oczywiście mogą korzystać z zewnętrznych atrakcji mieszając się z gośćmi z zewnątrz po czym wracają na część zakazaną dla gości zewnętrznych uprzednio mając z nimi kontakt to jakaś paranoja po prostu I żaden płyn do dezynfekcji nie pomoże wirus jest też w powietrzu zarządzający obiektem popadli w jakąś ciężką bezmyślność jakby tego było mało to do środka obiektu można wejść jeśli chodzi o bar i tam już brak zakazów bo można zostawiać kasę a zapomniałbym jeszcze te szafki za 5 zł istna tragedia jeśli coś w szafce zostawisz a chcesz to wyjąć to po otwarciu musisz wrzucić kolejna piątkę żeby ją zamknąć. Krótko mówiąc płacisz za wszystkie atrakcje a korzystasz z połowy i czujesz się potraktowany jak jakąś osoba niższej kategorii przykre

Paulina Alichniewicz

8 miesięcy temu Google Google Google Google Google 1/5

Katastrofa!!! Potraktowni jak zwierzęta. Basen wewnętrzny tylko dla gości hotelu. Pani przy kasie zapewniała nas, że woda w basenach jest podgrzewana a oczywiście okazało się inaczej. Nawet zjezdzalnie na basenie zewnętrznym nie są prosto do basenu co okazało się kolejną klapą... Na zewnątrz tylko dwa baseny i to jedyna atrakcja. Za tą cenę nie polecam. Miejsce nie warte odwiedzenia.

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: