Jarosławiec.pl

Dodaj obiekt Dodaj obiekt
Opis

...

Opinie

Krystyna Wojtowicz

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 2/5

Brak szatni, brak natrysków, zimno w przejsciu np. do ubikacji. W środku właściwie brak atrakcji więc może w upalne dni jest ciekawie, nie poza sezonem. Młody na szczęście świetnie dał radę w rękawkach (własnych), więc spędziliśmy godzinę w rwącej rzece. Dzieci poniżej 95cm wzrostu nie płacą, więc nie wydaliśmy majątku, i pan w kasie był miły i pomocny co było jedynym +.

Beata Kluczka

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 1/5

Nie polecam. Jak na 21 wiek to straszne zacofanie. Brak szafek na ubrania z czym pierwszy raz się spotkałam. Z zewnątrz wchodzisz od razu na basen w kurtkach i potem możesz się ewentualnie przebrać w przebieralni która jest na terenie obiektu. Woda zimna jak dla małych dzieci. Dla mnie osobiście była zimna i miałam cały czas gęsią skórkę. Parking płatny i daleko od basenu

Martyna Hyżowiecka

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Co prawda korzystaliśmy tylko z basenów wewnętrznych bo padał deszcz ale mimo to dajemy 5 gwiazdek. Bardzo ładny obiekt, bardzo pomocna obsługa i za to duzyyyy plus:) już przy wejściu Pan i wszystko nam pięknie wyjaśniła, ratownicy też bardzo sympatyczni. Raj dla małych dzieci więc polecam! :)

Asia Połojko

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 1/5

Badziewie! Kasa od strony niczego. 35 zł za pływanie w kółko. Jacuzzi to małe wanny, gdzie masowane są tylko plecy. Sauny nieczynne od 14-16, nikt nie informuje klienta przed wejściem. Brak normalnej szatni i natrysków. Szafki płatne 5 zł, za następne otwarcie trzeba zapłacić kolejny raz. Zimno w wewnątrz. Niemożliwe jest przepłynięcie na basen zewnętrzny, trzeba przejść przez przedsionek, w którym jest bardzo chłodno. Tragedia, tragedia i jeszcze raz tragedia.

Magdalena Makowiecka

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Bardzo fajne miejsce, zawsze podczas pobytu w Jarosławcu wybieramy się na cały dzień. Cena 65 zł od osoby wydaje się wysoką, jednak za cały dzień zabaw w wodzie, zjeżdżalni, basenów jest ok. Co do szafek płatnych po każdym otwarciu mieliśmy patent żeby z nich nie korzystać... Na miejscu można coś zjeść, jednak płatności tylko karta dobijana na wejściu. Podczas pobytu akurat odbywało się pianowe party - świetna atrakcja dla dzieciaków. Aerobik w wodzie i zumba to standard w programie. Zawsze warto wybrać pogodny dzień żeby skorzystać z atrakcji na dworze, które są o niebo lepsze niż wewnątrz.

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: