Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Aquapark w Jarosławcu - Opis

Aquapark w Jarosławcu to jeden z największych, częściowo odkrytych parków wodnych nad Bałtykiem. Moc atrakcji wodnych, strefy wellness i szeroka oferta gastronomiczna zapewnią cały dzień świetnej zabawy dla całej rodziny! Aquapark w Jarosławcu jest częściowo zadaszony, a zatem można tam wybrać się również podczas deszczowej pogody. Kompleks tworzą podgrzewane baseny zewnętrzne i wewnętrzne o łącznej powierzchni lustra wody 1700 m², a także grota z łaźnią parową i wodospadami oraz gabinety spa.  Rozrywkę zapewnia a 10 zjeżdżalni wodnych: 6 zewnętrznych i 4 wewnętrzne. Wśród nich znajdziecie zakręconą rurę, wyboistą rurę, dwie zjeżdżalnie dla dzieci, trzy do wyścigów, a także szeroki ślizg dla kilka osób jednocześnie! 


Baseny zewnętrzne

2 z basenów zewnętrznych nie są głębokie mają bowiem od 1,2 do 1,35 m, a dodatkowo nad bezpieczeństwem gości czuwają ratownicy. Wśród atrakcji basenów zewnętrznych znajdziecie masaż karku, gejzery powietrzne, grzybka i leżanki rurowe z masażem. Aquapark w Jarosławcu oferuje także niebywałą atrakcję jaką jest ogromny basen (770 m²) ze... sztuczną falą! Basen ten charakteryzuje się dodatkowo łagodnie opadającym dnem, obniża się od 0 aż do 1,6 m. 


Baseny wewnętrzne

Dla najmłodszych przygotowano wewnętrzny basen o głębokości 25 cm otoczony baśniowymi drzewami i atrakcjami wodnymi dla dzieci. Na starszych gości czeka rwąca rzeka, basen o długości 55 metrów z dwoma zjeżdżalniami i masażem karku na 3 sposoby.


Aquapark w Jarosławcu - jak dotrzeć, parking

Aquapark w Jarosławcu znajduje się na terenie resortu Panorama Morska przy ulicy Letniskowej 10. Dojazd asfaltową drogą. Płatny parking znajduje się przy aquaparku. Można skorzystać również z płatnych parkingów, które oferują kwatery prywatne po drugiej stronie ulicy.


Cennik i godziny otwarcia aquaparku w Jarosławcu

Aquapark jest czynny w sezonie letnim codziennie w godzinach 09:00 - 20:00.  

Ceny w sezonie letnim i majówkę:


wejście od godziny 9:00

  • os. indywidualne 1,5h - 35 zł
  • os. indywidualne 2.5h - 45 zł


wejście od godziny 10:00

  • os. indywidualne 1,5h - 45 zł
  • os. indywidualne 2.5h - 55 zł


os. indywidualne - wejście bez ograniczeń czasu

  • wejście do 9:00 - 65 zł
  • wejście od 16:15 - 55 zł
  • wejście od 17:30 - 45 zł
  • wejście od 18:00 - 35 zł


Poza sezonem wakacyjnym aquapark jest nieczynny dla gości z zewnątrz (spoza resortu ośrodka). 


Warto pamiętać

W aquaparku w Jarosławcu (będącym częścią resortu Panorama Morska) niektóre atrakcje mogą być dostępne tylko dla gości hotelowych lub po doładowaniu karty przedpłaconej. Obowiązują również dodatkowe opłaty np. za każde otwarcie szafki na ubrania czy cenne rzeczy. Obowiązują również dopłaty za przekroczenie wykupionego limitu czasu. Mając na uwadze powyższe w aquaparku w Jarosławcu z pewnością spędzicie wspaniały, rodzinny dzień!Informacje aktualizowane w 2020 roku. Redakcja Jarosławiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich bieżącą aktualność. Zdjęcia prezentacji atrakcji pochodzą ze strony panorama-morska.pl.

TRIPADVISOR TRAVELER RATING


Sprawdź opinię

Aquapark w Jarosławcu - Opinie

Piter

5 miesięcy temu Google Google Google Google Google 1/5

Nie polecam specjalnie poszedłem liczyłem że zobaczę bardzo ciekawe atrakcje, zjeżdżalnie itp. a tutaj się okazało że park nieczynny powiedzieli że dzisiaj tylko dla swoich gości, na następny dzień zadzwoniliśmy powiedzieli że tak mamy otwarte zajechaliśmy a tutaj znowu zamknięte. Serdecznie nie polecam chyba że ktoś ma bardzo dobre nerwy i czas.

Barbara Skrzypkowska

5 miesięcy temu Google Google Google Google Google 3/5

Byłam dzisiaj...55 zł za os za 2.5 godziny ...miejsc ogom...pierwszeństwo dla gości hotelowych...zwłaszcza w dni pochmurne i deszczowe...szczególnie dla atrakcji w krytej części...przebieralnie na zewnątrz ...brak zamknięć rozwalające się płoty ...za taką kwotę uważam wliczone powinny być ręczniki...miejsce fajne ale już stare ...dużo sztucznych krzaków kwiató😉w ...nie polecamnie za taką cenę

Amaleksandra Piechota

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Super baseny, dużo miejsca. Basen dla dzieci z fontannmi, zjezdzalniami i ciepłą wodą, ekstra. Rwąca rzeka, super strefa wellness da się tu odpocząć. Polecam 11/10;)

Noemi Polanek

6 miesięcy temu Google Google Google Google Google 5/5

Ekstra zjezdzalnie, dużo atrakcji😄 Ratownicy patrzą czujnym okiem więc Bezpiecznie i z dziećmi jak najbardziej można przyjechać 😍❤️

Monika Skowron

5 miesięcy temu Google Google Google Google Google 1/5

Co za aquapark który w gorszą pogodę się zamyka... Będąc na wakacjach, podczas braku słońca ( zachmurzenie, bez deszczu, ciepło) , wyruszyliśmy do aquaparku z dziećmi i przeżyliśmy ogromny zawód ... Aquapark zamknięty z powodu pogody.... Jesteśmy bardzo rozczarowani i teraz pozostało nam tylko pocieszać dzieciaki... Nie polecam ..

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: