Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Aquapark w Jarosławcu - Opis

Aquapark w Jarosławcu to jeden z największych, częściowo odkrytych parków wodnych nad Bałtykiem. Moc atrakcji wodnych, strefy wellness i szeroka oferta gastronomiczna zapewnią cały dzień świetnej zabawy dla całej rodziny! Aquapark w Jarosławcu jest częściowo zadaszony, a zatem można tam wybrać się również podczas deszczowej pogody. Kompleks tworzą podgrzewane baseny zewnętrzne i wewnętrzne o łącznej powierzchni lustra wody 1700 m², a także grota z łaźnią parową i wodospadami oraz gabinety spa.  Rozrywkę zapewnia a 10 zjeżdżalni wodnych: 6 zewnętrznych i 4 wewnętrzne. Wśród nich znajdziecie zakręconą rurę, wyboistą rurę, dwie zjeżdżalnie dla dzieci, trzy do wyścigów, a także szeroki ślizg dla kilka osób jednocześnie! 


Baseny zewnętrzne

2 z basenów zewnętrznych nie są głębokie mają bowiem od 1,2 do 1,35 m, a dodatkowo nad bezpieczeństwem gości czuwają ratownicy. Wśród atrakcji basenów zewnętrznych znajdziecie masaż karku, gejzery powietrzne, grzybka i leżanki rurowe z masażem. Aquapark w Jarosławcu oferuje także niebywałą atrakcję jaką jest ogromny basen (770 m²) ze... sztuczną falą! Basen ten charakteryzuje się dodatkowo łagodnie opadającym dnem, obniża się od 0 aż do 1,6 m. 


Baseny wewnętrzne

Dla najmłodszych przygotowano wewnętrzny basen o głębokości 25 cm otoczony baśniowymi drzewami i atrakcjami wodnymi dla dzieci. Na starszych gości czeka rwąca rzeka, basen o długości 55 metrów z dwoma zjeżdżalniami i masażem karku na 3 sposoby.


Aquapark w Jarosławcu - jak dotrzeć, parking

Aquapark w Jarosławcu znajduje się na terenie resortu Panorama Morska przy ulicy Letniskowej 10. Dojazd asfaltową drogą. Płatny parking znajduje się przy aquaparku. Można skorzystać również z płatnych parkingów, które oferują kwatery prywatne po drugiej stronie ulicy.


Cennik i godziny otwarcia aquaparku w Jarosławcu

Aquapark jest czynny w sezonie letnim codziennie w godzinach 09:00 - 20:00.  

Ceny w sezonie letnim i majówkę:


wejście od godziny 9:00

  • os. indywidualne 1,5h - 35 zł
  • os. indywidualne 2.5h - 45 zł


wejście od godziny 10:00

  • os. indywidualne 1,5h - 45 zł
  • os. indywidualne 2.5h - 55 zł


os. indywidualne - wejście bez ograniczeń czasu

  • wejście do 9:00 - 65 zł
  • wejście od 16:15 - 55 zł
  • wejście od 17:30 - 45 zł
  • wejście od 18:00 - 35 zł


Poza sezonem wakacyjnym aquapark jest nieczynny dla gości z zewnątrz (spoza resortu ośrodka). 


Warto pamiętać

W aquaparku w Jarosławcu (będącym częścią resortu Panorama Morska) niektóre atrakcje mogą być dostępne tylko dla gości hotelowych lub po doładowaniu karty przedpłaconej. Obowiązują również dodatkowe opłaty np. za każde otwarcie szafki na ubrania czy cenne rzeczy. Obowiązują również dopłaty za przekroczenie wykupionego limitu czasu. Mając na uwadze powyższe w aquaparku w Jarosławcu z pewnością spędzicie wspaniały, rodzinny dzień!Informacje aktualizowane w 2020 roku. Redakcja Jarosławiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich bieżącą aktualność. Zdjęcia prezentacji atrakcji pochodzą ze strony panorama-morska.pl.

TRIPADVISOR TRAVELER RATING


Sprawdź opinię

Aquapark w Jarosławcu - Opinie

Wiktoria Abcdefg

2 tygodnie temu Google Google Google Google Google 2/5

Cena nieadekwatna do atrakcji. 4 przebieralnie, które nawet się nie zamykają, do tego osoba obok widzi wszystko. Płatne szafki 5 złoty. Na terenie dużo zieleni i plac zabaw z piaskiem, a przez to, że nie ma żadnego miejsca do umycia stóp po piasku to na dnie basenów piasek. Niesprawne jedno jaccuzi i 4 bicze wodne. Przy opłaceniu pobytu nie dostajemy nawet żadnego potwierdzenia w formie paragonu.Duży teren a bardzo słabo wyposażony. Mało basenów, rwąca rzeka bardzo słaba. Muzyka to ciągle te same dwie piosenki, do tego bardzo głośna, nie można odpocząć. Pełno os , które pływają aż w napojach. Plus za czyste tolalety i uważnych ratowników. Polecam każdy aquapark byle nie ten, strata pieniędzy.

Krzysztof Gudowski

3 tygodnie temu Google Google Google Google Google 3/5

Obiekt z ogromnym, ale bardzo niewykorzystanym potencjałem. Dużo niebezpiecznych miejsc dla dzieci - uszkodzona nawierzchnia. Nie możesz tu spuszczać dziecka z oczu. Na pytanie dlaczego nie działa jaccuzi uzyskałem propozycję zakupienia dodatkowego pakietu Spa - tam jest jacuzzi i nawet działa 😅 Okres świetności tego miejsca minął już jakiś czas temu, ale odrobina zainteresowania tym obiektem mogłaby go jeszcze wskrzesić. Serdecznie zapraszam zarząd spółki Tropicoco sp.z o.o. do odwiedzenia tego przybytku, chodź uprzedzam, że takie odwiedziny mogą okazać się dość szokujące. 😲

marco kendi

3 tygodnie temu Google Google Google Google Google 1/5

Jedna gwiazdka z nadzieją, że w końcu w tym kraju pazerność się skończy. Jedna gwiazdka za baseny i zjeżdżalnie choć te również nie porywają. Wejście dla 4 osobowej rodziny 260zl. Można przełknąć bo nie chodzi się codziennie w takie miejsca. Skandalem dla mnie jest pobieranie opłaty za parking. Jeśli ktoś przyjeżdża i kupuje bilet całodzienny za 65zl/os bez względu na wiek (brak ulgowych) to przynajmniej już z przyzwoitości powinniście walidować ludziom bilety za wasz parking a nie jeszcze dodatkowo 24zl za postój. Nigdzie nie spotkałem się z taką pazernością. Rozumiem że na wszystkim trzeba się nachapać ale minimum przyzwoitości by wam się przydało.

Beata Marek

miesiąc temu Google Google Google Google Google 1/5

1. Parking daleko od wejścia 2. Parking płatny 3. Żeby wyjechać z parkingu ma się po opłaceniu biletu 15 minut. 4. Cena biletu wysoka 5. Płatne szafki na terenie obiektu 6. Atrakcje wyłączone, dopiero po zwróceniu uwagi zostały włączona 7. Nastawieni są moim zdaniem na gości hotelowych reszta dla nich mało co się liczy. 8. Parking zrobiony z łąki trzeba uważać żeby coś się nie zepsuło Mało kiedy daje opinie negatywna. Była w sporo aquaparkach i ten uważam, za najgorszy. Moja noga już w nim nie postawi. Wychodząc słyszałam same negatywne opinie w sumie ludzie wchodząc też byli niezadowoleni z parkingu.

Damian Świątczak

miesiąc temu Google Google Google Google Google 1/5

Nie polecam. Bilety za 1,5 h cena 45 zł za osobę. Żadnej ulgi na dziecko. Parking dodatkowo płatny 3 zł za każdą godzinę szafka platna 5 zl ale każde otwarcie kosztuje kolejne 5 zł . Przyjechaliśmy z zewnątrz. Brak normalnych prysznicy. Bardzo śliskie płytki przy nas 2 osoby się wywróciły. Wszystko zabronione, 5 latek nie może pływać w basenie w butach do pływania ani nurkować w masce z rurka. Ogólnie obsługa w porządku wszystko wytłumaczą ale na pewno tu nie wrócimy

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: